TOÇEV ~ Çocuklar İçin Her 100 Paylaşıma, 1 Casper

siyahlogo

TOÇEV ile birlikte çocukları sevindirecek bir kampanyaya imza atan Casper, yapılacak her 100 paylaşım için bir çocuğa bilgisayar ya da tablet verecek.

Kampanyaya katılmak ve çocukların teknolojiyle buluşmasına destek olmak için aşağıda yerleştirmiş olduğumuz Facebook gönderisini olduğu gibi #paylaştıkçakazandır hashtagi ile birlikte paylaşmanız yeterli.

Casper, TOÇEV ile birlikte hazırladığı bir kampanya ile birlikte yapılacak her 100 paylaşım için bir çocuğa bilgisayar ya da tablet hediye edeceğini duyurdu. Özellikle maddi durumu bir bilgisayar ya da tablet almaya elverişli olmayan çocuklar için gerçekleştirilen etkinliğe katılım için son tarih ise 31 Aralık 2016 olarak belirlenmiş.

Görselde yapılan açıklamadan da belli olduğu üzere hediye bilgisayarların ve tabletlerin gönderileceği okullar MEB tarafından belirlenerek TOÇEV’e iletilecek. Bu arada kampanyanın direkt olarak Toçev ile birlikte yürütüldüğünü ve bilgisayar ile tabletlerin verileceği okulların MEB tarafından belirleneceğini de belirtelim.

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen Mutlu Çocuklar Ağacı kampanyasına ait hazırlanan görselin #paylaştıkçakazandır hashtag’i ile paylaşılmasını şart koşan Casper, yıl sonuna kadar 100’ün kat sayısı kadar bilgisayar ve tablet dağıtacak.

Oldukça anlamlı ve güzel olduğunu düşündüğümüz bu etkinliğe katılmak için siz de yukarıdaki gönderiyi paylaşıp çocukların katkı sağlamasında yer alabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir