Slovakya Schengen Vizesi

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Avrupa topluluğu üyesi 5 ülke arasında; polis ve giriş kontrollerini tamamen ortadan kaldırma hedeflenerek gerçekleştirilmiş bir anlaşma olarak bilinmektedir. Bu ülkeler Fransa, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Batı Almanya olarak yürürlüğe konulmuş olmaktadır. Şu an ise 26 Avrupa ülkesi bu anlaşma ve shengen bölgesi kuralları içerine dâhil olmuş bulunmaktadır.

Shengen anlaşması ile kendi aralarında giriş çıkış sorunu olmayan ülkeler arasında Türkiye bulunmadığı için umumi pasaporta mahsus vize gerekli olmaktadır. Slovakya’ya seyahat edebilmek açısından Slovakya vize başvurusu gerekli olmaktadır. Slovakya schengenvizesi için birtakım gerekli evraklar bulunmaktadır.

Schengen Slovakya Başvurusu için Gerekli Belgeler

Öncelikle Sovakya schengen vizesi başvurusu için mail veya telefon ile sağlanan iletişim ile danışmanlık hizmetleri alınmaktadır. Danışmanlık hizmeti ışığında hazırlanan kişiye özel evrak listesi ücreti olarak 50 TL’nin ödenmesi ile kişiye özel hazırlanmış olan evrak listesi ve bilgiler mail yolu ile kişilere ulaştırılmaktadır.

Dosya ve bilgilerin ücretsiz ve eksiksiz olarak hazırlanması için 100 TL karşılığında dosya hizmeti alınabilmektedir. Schengen ülkeleri arasında yer almayan ülkelere karşı güvenlik ve farklı açılardan savunma açısından ülke giriş çıkışları kontrol altına alınmaktadır. Bu giriş çıkışlardan geçebilmek için istenilen ve belirlenen kurallara uyum sağlanması gerekmektedir. Sadece schengen anlaşmasına katılan ve ortak bir karara bağlı olan 26 ülke birbirleri arasında sorgusuz sualsiz istedikleri ülkeye girip çıkabilmektedir.

 Slovakya schengen vizesi için ahıs firması sahipleri veya ortakları için evrak listesi hazırlanmaktadır.

SGK’ya bağlı bordrolu çalışanlar için evrak listesi,

Öğrenciler için öğrenci olduğuna dair evrak listesi,

Emekliler için emekli olduğuna dair emeklilik evrak listesi,

Devlet memurları için evrak listesi,

Avukatlar için avukatlıklarını gösteren evrak listesi,

Çiftçiler için çiftçi olduğunu belirten çiftçilik evrak listesi,

Banka çalışanları için gerekli evrak listeleri,

Belirtilen meslek grupları haricinde kalan ve geçiminiz sağladığınız mesleğe ait ispatlamalrın yapılması ve gerekli evrakların hazırlanması durumunda; yukarıdaki meslekler arasında bulunulmasa bile Slovakya schengen vizesi için başvurusu yapılabilmektedir.

Alınacak danışmanlık hizmetleri ve kişisel ilgilerinizi, mesleğinizi içeren belgelerin hazırlanması ile slovakya schengen vize başvurusu adımları gerçekleştirilmektedir. Sağlık kontrolleri gibi durumlar önemle ve hassasiyet ile bildirilmekte ve Slovakya vize başvurusu yapacak kişilerin yaptırması gerekmektedir.

Daha detaylı belgeler ve evraklar için alacağınız slovakya schengen vizesi randevu ve danışmanlık hizmetleri ile kısa sürede eksiksiz ve tam olarak istenen belgeler hazırlanmakta; başvuru sürecinin hızlandırılması ve evrakların kısa sürede tamamlanması açısından etkili rol oynamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir