Portekiz Vize Süreci

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/portekiz-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/portekiz/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/portekiz/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/portekiz/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/portekiz/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/portekiz/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/portekiz/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

portekiz-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Portekiz, Avrupa’nın kıyı kesiminde yer alan bir ülke konumundadır. Eşsiz manzarası ile gidilmesi içtenlik ile merak uyandıran bu ülkeye gitmek için yapılması gereken bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler yurt dışı vize başvuru işlemleridir ve Portekiz Konsolosluğu tarafından işlem süreci dahilinde istenilmekte olan bir takım evraklar ve pasaport bulunmaktadır. Gerekli belge ve pasaportun eksiksiz bir şekilde tamamlanarak Portekiz Konsolosluğuna teslim edilmesine ek olarak bilinilmesi gereken bir takım vize başvuru  süreci hakkında bilgi ve işlem süreci bulunmaktadır. Bu bilgilerden en önemlilerinden bir tanesi Portekiz’in bir Schengen ülkesi olmasıdır. Bu nitelik ile birlikte Portekiz vizesi alma talebinde bulunan kişiler öncelikli olarak Schengen kurallarına uyum açısından öğrenilmesi gerekli olan bilgileri edinerek vize sürecine dahil olmalıdır.

Vize süreci boyunca hazırlanılması gerekli olan belge ve pasaportun eksiksiz ve hızlı bir şekilde alınan randevu dahilinde Portekiz Konsolosluğuna teslim edilmesi için işlemlerin gerçekleştirilmesine katkıda bulunan ve işlem sürecinin hızlanmasını öncelik olarak alarak katkıda bulunan vize danışmanlığı hizmeti veren kurum ile işlemlerin gerçekleştirilmesinde büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde ilgili vize danışmanlığının öncelikli olarak görevi Portekiz’e gitmek isteyen kişilerin vize başvurularının hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek işlemlerin tamamlanmasında gerekli olan belgelerin ve pasaportun eksiksiz bir şekilde temin edilmesini öncelik kabul ederek işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Portekiz vizesi almak için işlemlerin hazırlık sürecine dahil olan vize danışmanlığından alınan randevu sırasında gerekli belgeler ve pasaport hazırlanmaktadır. Bu işlemlerin hazırlanması sürecinde Portekiz vize süreci hakkında detaylı bilgilendirme yapılarak gerekli bilinmesi gereken bütün bilgiler vize danışmanlığı tarafından aktarılmaktadır. İşlemlerin randevu sırasında hazırlanması ve eksiksiz bir şekilde Portekiz Konsolosluğuna teslim edilmesinin ardından geri kalan işlemler olan vize başvuru işlemlerinin büyük bir kısmının gerçekleştirildiği Portekiz Konsolosluğuna aktarımı sağlanmaktadır. Belgelerin ve pasaportun vize danışmanlığı refakatinde Portekiz Konsolosluğundan alınan randevu saatinden yaklaşık yarım saat kadar önce aracı kuruma aktarılması işlem sürecinde çıkabilecek olan sorunların önüne geçmektedir. Aktarılan belge ve pasaportun eksiksiz bir şekilde Portekiz Konsolosluğuna temin edilmesinin ardından kalan işlemler için verilmesi zorunlu olan parmak izi uygulaması Portekiz Konsolosluğuna verilmektedir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından kalan işlemler için Portekiz Konsolosluğu tarafından alınan belge ve pasaportlar incelemeye tabii olmakta ve onay sürecine girmektedir. Onay süresince yapılması gereken işlem sürecinin onaylanması bir iş haftası ile üç iş haftası arasında bir süreci kapsamaktadır. Bu sürecin tamamlanmasının ardından vize danışmanlığı aracılığı, telefon ile bilgi sağlanarak işlem süreci hakkında detaylı bilgi sağlayarak vize sürecinin tamamlanmasına katkı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir