Mısır Vize Süreci

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/misir-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/misir/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

misir-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Mısır’a vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bir takım bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler Mısır vizesi almak ile ilgili bilgiler olup vize başvuru sürecinde yapılması gerekli olan işlemlerin bilinmesinin vize süresince önemli bir faktör etkisi göstermesidir. Mısır vizesi almak için bilinmesi gerekli olan bir takım vize başvurusu hakkında öğrenilmesi istenilen bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilerden en önemlisi gerçekleştirilmesi istenilen vize başvurusunun herhangi bir aracı kurum bulundurulmadan direkt olarak Mısır Konsolosluğu tarafından alınıyor olmasıdır.

Mısır Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan bilgi ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanılarak teslim edilmesi vize sürecinde istenilmekte olan bir işlemdir. Bu işlemlerin eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinde işlem sürecine dahil olan ve vize başvurularının hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde hazırlanılarak Mısır Konsolosluğu’na yapılan refakat ile işlemlerin gerçekleştirilmesinde büyük rol oynayan vize danışmanlığından randevu alınması işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinde önemli pay sahibi olmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde Mısır vizesi almak için gereken işlemlerin sağlanmasında destek vermekte olan vize danışmanlığı tarafından alınan randevu  sırasında gerekli evraklar ve pasaport hazırlanılmasına ek olarak Mısır vizesinin alımında bilinilmesi gerekli olan bütün bilgiler de vize danışmanlığı tarafından vize başvurusunda bulunan kişi tarafına aktarım sağlanmaktadır.

Mısır vizesi almak için hazırlanılan belge ve pasaportun eksiksiz bir şekilde tamamlanmasının ardından Mısır Konsolosluğundan alınan randevu ile işlemlerin büyük bir kısmının gerçekleştirilmesi için vize danışmanlığı aracılığı ile Mısır Konsolosluğuna işlemler aktarılmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde Mısır Konsolosluğuna alınan randevu saatinden yarım saat kadar önce gidiliyor olunması işlemler açısından büyük önem taşımakta ve süreçte yaşanabilecek sorunların önüne geçmektedir. Vize başvuru sürecinde alınan randevu sırasında gerekli bütün belgeler ve pasaport Mısır Konsolosluğuna teslim edilir ve gerekli işlemlerin gerçekleştirilebilinmesi için burada işleme tabii tutularak vize süreci tamamlanmaktadır. İşlemlerin burada gerçekleştirilmesinde verilmesi zorunlu olan bir diğer işlem ise Mısır Konsolosluğu tarafından alınan parmak izi uygulamasıdır. Bu uygulamanın alınmasının ardından Mısır Konsolosluğunun işlem sürecine vereceği onay ve işlemlerin incelenme süreci ortalama olarak bir iş haftası ile üç iş haftası arasında sürebilmektedir. Bu süreç yapılan işlem türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. İşlemlerin tamamlanması ile ilgili edinilmesi gereken bilgi vize danışmanlığı tarafından telefon yolu ile vize başvurusunda bulunan kişi ve kişilere aktarımı sağlanarak süreç tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir