iDATA İzmir

  • İDATA Schengen ülkelerinin Almanya be İtalya elçiliği ile anlaşmalı bir kurumdur. Başvurularınızda randevu almadan evraklarınızı teslim veya parmak izi vermeniz kesinlikle yasaktır. Tarafımızdan randevu almak için lütfen formu doldurun ve yetkili çalışanların size vermiş olduğunuz telefon numarasından gün içersinde size geri dönüş yapmasını bekleyiniz.

 

ÖNEMLİ: VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Yurt dışı vize başvurularında Almanya ve İtalya’ya gitmek isteyen kişiler tarafından bilinilmesi gerekli olan bir takım vize başvuru süreci bilgileri ve bu süreç içerisinde bilinilmesi gerekli olan bilgiler bulunulmaktadır. İşlem süreci içerisinde vize başvuru sürecine dahil olarak Almanya veya İtalya’ya gidecek olan kişiler 90 günü geçmeyen vize başvurularında işlem sürecinde hizmet vermekte olan iDATA tarafından resmi işlem sürecine dahil olunulmakta ve vize başvuruları alınılmaktadır.

Vize başvuru sürecinde iDATA’nın İzmir’de hizmet vermekte olan ofisine İzmir’de ikamet eden veya İzmir’de bulunan kişilerin hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirerek yurt dışına çıkış için vize alımı sağlaması işlem sürecine dahil olması sağlanmaktadır. Yurt dışı vize başvurularında gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve vize başvuru sürecine dahil edilerek iDATA’nın İzmir’de hizmet vermekte olan ofisine gerekli belgelerin aktarımı sağlanarak resmi işlem sürecine dahil olunulmaktadır.

_talya_hd_manzara_resim_11_İşlemlerin gerçekleştirilerek iDATA’ya gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin teslim sürecinde hizmet vermekte olan ve hazırlık sürecinde yer alan vize danışmanlığı aracılığı ile gerekli belgeler ve pasaport alınan randevu dahilinde hazırlanabilmekte ve resmi işlem sürecine dahil edilerek iDATA’nın İzmir’de hizmet vermekte olan ofisine gerekli aktarım sağlanarak resmi işlem süreci başlamaktadır. Gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin iDATA’ya teslim edilmesinin ardından alınan belgelerin ve pasaportun resmi işlem sürecinde incelenmeye tabii olmasına ek olarak süreç içerisinde verilmesi gerekli olan bir diğer işlem olan parmak izi uygulamasına tabii olunulmalı ve resmi işlem süreci içerisinde verilen parmak izi sayesinde bütün Schengen ülkelerine 5 yıl süre ile vizesiz gidiş sağlanmaktadır.

egitim_almanya2_noktasiVize başvuru sürecinde işlemlerin gerçekleştirilerek vize başvurularının tamamlanmasında hizmet vermekte olan iDATA’nın İzmir’de hizmet vermekte olan ofisi tarafından alınan belgelerin resmi incelenme sürecine tabii olması ve gidilen ülke konsolosluğu ile işlemlerin vize başvuru onayının verilerek vize alımının sağlanma sürecine dahil edilmesi bir iş haftası ile üç iş haftası arasında sürmekte ve süreç tamamlanarak vize alımı sağlanmaktadır. Süreç içerisinde herhangi bir eksik belge ve pasaport bilgisinin bulunmaması süreci olumlu yönde etkileyen bir faktör özelliği göstermektedir.

Yurt dışı vize başvurularında pasaportun yurt dışından dönüş tarihinden en az 6 ay geçerliliğinin bulunması ve pasaport üzerinde herhangi bir deformasyonun bulunmaması işlem süreci açısından büyük önem taşımaktadır. Vize başvuru süreci içerisinde teslim edilen belgelerin ve pasaportun işlem sürecine dahili resmi iş günleri ve çalışma saatleri kapsamında işlem görmekte ve bu kapsamda olmaktadır.

[accordion]
[toggle title=”iDATA Özel bir kurum mudur ?”]
Evet, iDATA firması Özel bir kurumdur Fahri Konsolosluk (aracı) kurumdur.

NOT!
Şirketimiz iDATA firmasından bağımsız yetkili bir aracı kurumdur. iDATA firması için idata.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

[/toggle]
[/accordion]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir