İrlanda Uzun Süreli Vize

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/irlanda-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/irlanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/irlanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/randevu/” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/irlanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vfs-global/irlanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]VFS Global[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/irlanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/irlanda/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

İRLANDA da diğer ülkeler gibi vize uygular. Schengen ülkeleri arasında dahil olmadığı için diğer Avrupa ülkelerine nazaran çok daha sıkı bir vize anlayışı vardır. En ufak bierevrak eksikliğinde bile 2. Veya 3. Seferde vizeyi alabiliyorsunuz. Üstelik normal şartlarda da 2 aya kadar bekleme sürecini de göz önünde bulundurmakta yarar vardı.

Turist olarak İRLANDA’ ya gidecekseniz maksimum 90 gün kalabiliriniz. 90 gün aşımında is bir daha kine yeniden gelmek istediğinizde vize almak daha da zorlaşıyor. İrlanda için vize almak istiyorsak öncelikle internet üzerinden başvuru almamız gerekiyor. Başvurular gidecek kişinin şahsına ait olmalı v tüm evraklardan bir İngilizce bir Türkçe 2 kez hazırlamak gerekiyor. Ayrıca gidiş amacınızın ne olduğunu da belirtmek çok önemli.

UZUN SÜRELİ İRLANDA vizesi almak için İrlanda da çalışmak, evlenerek gitmek, eğitim, araştırma ve sınav için, tedavi işlemleri için uzun süreli kalınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir