Gine Bissau Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/ginebissau-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/ginebissau/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/ginebissau/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/ginebissau/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/ginebissau/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/ginebissau/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

Gine BissauVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Gine Bissau için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde hizmet vermekte olan herhangi bir Konsolosluk veya Büyükelçilik gibi kuruluşlar bulunmamaktadır. Bu sebep ile Gine Bissau için vize başvusunda bulunacak olan kişiler tarafından resmi işlem süreci dahilinde hizmet vermekte olan Fahri Konsolosluklar ve acentalar üzerinden işlem gerçekleştirebilmektedir. Yurt dışı vize başvuru süreci dahilinde Gine Bissau için vize başvuru sürecine dahil olan kişiler tarafından bilinilmesi gerekli olan bir takım önem içeren bilgiler bulunmaktadır.

Gine Bissau için resmi işlem süreci dahilinde kapıda vize alımı Fahri Konsolosluklar aracılığı ile işlem gerçekleştiriminin sağlanılması ile vize alımı tamamlanabilmektedir. Ülkeye gerçekleştirecek olan seyahat için vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgi aktarımının sağlanılmasına dikkat edilerek resmi işlem sürecine dahil ediliyor olması vize başvuru işlemleri ve vize alımı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Ülkeye gerçekleştirilecek olan seyahat için resmi işlem sürecine dahil edilecek olan belgelerin ve pasaport işlemlerinin titizlik ile hazırlanması vize alımında önem taşımakta olan bir bilgi özelliği göstermektedir. Mevcut pasaport işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bütün pasaport türleri için resmi vize başvuru sürecine dahil olarak işlem gerçekleştirmelidir.

Gine Bissau için Konsolosluk işlemlerinin alımında ülkeye yapılacak olan seyahatlerden bir hafta öncesinden Sağlık Bakanlığı onayında alımının sağlanılırlığının gerçekleştirilmiş olması ve ülkeye gidiş sağlanılmadan önce sarıhumma aşısının yaptırılması zorunlu olarak ziyaret edecek olan vatandaşlar tarafından önemli bir uygulamadır. Sağlık Bakanlığı tarafından alınan aşı karnesi üzerine aşı olunduğuna dair gerekli bilgilerin aktarımının sağlanılır olması ve Gine Bissau’ya giriş sürecinde bu belgenin bulunduruluyor olması önemli bir özellik taşımakta olarak bilinilmelidir. Gine Bissau için hazırlık sürecinde teslimi sağlanılan mevcut pasaportun yurt dışına çıkış ve yurt dışından dönüş tarihinden en az 6 ay geçerlilik özelliği göstermesi ve  mevcut pasaport üzerinde herhangi bir deforme, yırtılma ve benzeri bir sorun bulunmaması işlemlerin işleyişi ve bir sorun ile karşılaşılmadan işlem gerçekleştiriminin sağlanılmasında önem taşımaktadır. Gine Bissau içinde siyasi, halka ve yabancı turistlere herhangi bir şiddet unsuru mevcut gözlenilmemektedir.
Not: Vize süreçleri Gine Bissau Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir