Gana Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/gana-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/gana/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/gana/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/gana/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/gana/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/gana/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Gana Vizesi başvuruları için işlemelerin alımının sağlanmasında hizmet vermekte olan ve Ankara’da bulunan Gana Büyükelçiliği üzerinden Konsolosluk işlemlerinin alınması ve vize başvuru onayının verilerek başvuruda bulunan kişiler için Gana’ya gidiş için geçerli vize onayı verimi sağlanılmaktadır. Yurt dışı vize başvuru süreci içerisinde Gana’ya gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için bütün pasaport türleri için resmi vize başvuru sürecine dahil olunulması gerekmektedir.

Gana için seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından işlemlerin gerçekleştiriminde direkt olarak Gana Konsolosluğuna gidilerek gerekli başvuru işlem sürecine dahil olunabilmekte veya işlemlerin aktarımı ve hazırlık sürecinde yer alarak vize alımının hızlı bir şekilde aktarımının sağlanmasında hizmet vermekte olan vize danışmanlığı yapan acenta üzerinden işlemlerin gerçekleştirimi sağlanılarak resmi işlem sürecine dahil olunulmaktadır.

Yurt dışı resmi vize başvuru sürecinde gerçekleştirilecek olan vize işlemleri için alınan randevu ve gerekli belge aktarımının Gana Konsolosluğu’nun çalışma saatleri ve iş günleri dahilinde hizmet verdiği bilgisi göz önünde bulundurularak işlem gerçekleştirimi sağlanılmalıdır. Gerekli aktarımın sağlanmasında Gana Konsolosluğu resmi tatil günleri, bayramlar ve diğer çalışma saatleri haricindeki günlerde hizmet vermemektedir. Gana Vizesi için başvuru formunun ingilizce nitelikte olması ve eksiksiz, doğru bir nitelik göstererek tesliminin sağlanıyor olması  resmi işlem sürecinin işleyişi açısından büyük bir önem taşımaktadır. Yurt dışı vize başvurularında gerekli belgelerin aktarımı ve uçak bileti rezervasyonunun işlem süreci dahilinde uygun tarihler aralığında yaptırımının sağlanıyor olması önem taşımaktadır.

Gana için işlem gerçekleştiriminde Gana Konsolosluğu’na teslim edilen belgelerin ve pasaport işlemlerinin incelenerek vize başvuru onayına tabii olmasının ardından vize alım süreci 2 iş günü ile 7 iş günü arasında işlem türüne göre değişkenlik göstererek tamamlanmaktadır. İşlemlerin tamamlandığı ve vize alımının gerçekleştirilebilirliğine dair gerekli bilgi aktarımı işlem sürecinde hizmet vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yolu ile bilgi aktarımı sağlanılarak resmi işlem süreci tamamlanmaktadır. Gana Vizesi alımı için Büyükelçilik veya Konsolosluk işlemlerinde aktarım bilgilerinin doğru nitelikler ile sağlanıyor olması sürecin işleyişinde önemli bir rol oynamaktadır.
Not: Vize süreçleri Gana Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir