Gambiya Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/gambiya-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/gambiya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/gambiya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/gambiya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/gambiya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/gambiya/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Gambiya Vizesi almak isteyen kişiler tarafından Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde işlem gerçekleştirecek olan kişiler tarafından resmi işlem süreci dahilinde yapılması ve bilinmesi gerekli bir takım bilgiler bulunmaktadır. Gambiya için işlemlerin gerçekleştirilmesi için Ankara’da hizmet vermekte olan Gambiya Büyükelçiliği üzerinden işlem akımı randevu ile sağlanılmaktadır.

Gambiya için gerçekleştirilecek olan Konsolosluk işlemleri için hazırlık süreci dahilinde bordo pasaport, gri pasaport, yeşil pasaport ve kırmızı pasaport sahibi kişiler tarafından resmi işlem sürecine dahil olunularak resmi işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yurt dışı vize başvuru sürecinde resmi işlemlerin gerçekleştirilmesi için hizmet vermekte olan aracı kurum olan vize danışmanlığı aracılığı ile gerekli Konsolosluk işlemleri için belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlık sürecine dahil ediliyor olması resmi işlem süreci dahilinde herhangi bir sorun ve bilgi eksiği ile karşılaşılmaması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Teslim için Gambiya Vizesi başvuru formunun eksiksiz ve anlaşılabilir bir nitelikte aktarımının sağlanıyor olması resmi sürecin işleyişi açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Gerekli işlemlerin sağlanmasında direkt olarak Gambiya Vizesi bireyler tarafından sağlanılabilmektedir veya işlemlerin aktarımında aracı kurum olarak hizmet vermekte olan vize danışmanlık acentası aracılığı ile resmi vize başvuru sürecine tabii olunarak işlem gerçekleştirimi sağlanılmaktadır. İşlemlerin aktarımında Gambiya Büyükelçiliği veya Konsolosluğu’nun hizmet vermekte olduğu çalışma saatleri ve iş günleri dahilinde resmi işlem aktarımının sağlanarak randevu alımı yapılıyor olması işlemlerin işleyişi açısından önemli bir bilgi özelliği göstermektedir.

Gambiya Vizesi için yapılan başvuruların aktarımının tamamlanmasının ardından işlemlerin incelenme ve vize başvuru onayının sağlanma süreci bir 2 iş günü ile 7 iş günü arasında tamamlanarak vize alımı sağlanılmaktadır. Gambiya için gerçekleştirilen işlemlerde herhangi bir aksama olması ve onay sürecinde istisnai uzamalar gözlenebilmektedir. Ülke seyahati için ticari veya şirket üzerinden işlem gerçekleştirimi sağlanıyor ise şirket adına onaylı başvuru bilgilerinin ve imza bilgilerinin bulunduğu yazılı başvuru formunun aktarımı eksiksiz bir şekilde resmi işlem sürecine dahil edilmelidir. Gambiya için işlem sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması adına pasaport üzerinde herhangi bir deforme, yırtılma ve benzeri bir sorun bulunmaması ve pasaportun en az 6 ay geçerlilik gösterir nitelik bulundurması resmi işlem alımlarında önemli bir özellik göstermektedir.
Not: Vize süreçleri Gambiya Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir