Dubai Uzun Süreli Vize

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/dubai-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/randevu/” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vfs-global/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]VFS Global[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/dubai/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Yurt dışına gidebilmek için gerekli olan olmazsa olmazlardan vize çok önemlidir. Bu vizeler çeşit çeşit ayrılır bunlardan biride ulusal vizedir. Ne demek olduğu hakkında bir bilgiye sahip değilseiz ve vize çıkaracaksasnız bu konuyu bilmeniz gerekir. Sizin içn bu konuya detaylı değinecek olursak bu alınan vize büyük konsolosluktan yani İstanbul’ dan vize başvurusu yapıldığından ötürü bu ismi almıştır. Açıkcası bu vize çeşidi diğer vizelere göre daha çabuk yanıt alınan vizelerdendir. Çünkü vize başvurusu yaptıktan yaklaşık bir 90 gün içerisinde sizlere onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi verilir. Bu sistem sayesinde daha kısa sürede vize sahibi olursunuz. Bu vizeye başvuru yapabilmeniz için elbette belirli şartlara sahip olmak gerekir.

Vize işlemini halletikten sonra uzatma işleminede uzun süreli vize denir. Bu vizeyi çıkarabilmeniz için konsolosluktan süre talep edersiniz. Bu talebi dilekçe ile yazıp göndermeniz gerekir. Denilem kurallara uyulmalıdır çükü konsolosluk bilindiği üzere çok resmi bir kurum olduğundan yapıla bir hatayı bile kabul etmeksizin talebinizi geri çeker ve vizeye onay vermez.  Bu süre uzatma dilekçesi verdiyseniz ve onay bekliyorsanız bazı koşullar olmadan onay verilmesi biraz zor gibi görülür. Eğer eğitim, iş veya göç gibi durumlarda istenilen talebiniz büyük ihtimalle onaylanır. Konsolosluk bu konuda keyfi ihtiyaçlar için istenen vizeye onay verildiği görülmüş değildir.

Zengin bir ülke olan Dubai’ye vize çıkartmak istiyorsanız son derece zor koşullara sahip olmanız gerekir. İlk olarak konsolosluktan aldığınız vize formunu doldurmalısınız doldururken dikkaötli olun çünkü bütün harflerin büyük yazılması gerekir. Büyük yazılmadığı takdirde daha önceden söylediğimiz gibi konsolosluk hataya yer vermez ve formunuz daha okunmaya alınmadan reddedilir. Mail adresinizi yalnızca küçük yazmalısınız bu konuda dikkatli olun. Vize çıkarırken birde ödenen bir para vardır. Size şöyle söyleyeyim ki eğer yüksek mevlada bir paranız varsa vize çıkarma işleminiz o kadar kısa sürede hallolur. Vize çıkarma biraz da parayla alakalıdır. Eğer sokak tabiri kullanacak olursak para varsa vizede vardır diyoruz. Bunların dışında diğer şartlardan biride pasaport süresinin yabancı ülkeden çıktıktan sonra 3 ay geçerli olmasıdır. Bir diğer hususta yurt dışı sağlık sigortasıdır. Bu sigartanında ülkede çıktığınız günden itibaren 15 gün geçerli olması gerekir. Pasaportunuzda 2 sayfa boşluk kalmalıdır ki vizede işlemler yapılabilsin. Eğer boşluk yoksa yeniletebilirsiniz. İşte gitmek istediğiniz ülkeye vie almak bu şekilde yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir