VFS Global

VFS RANDEVU

  • Vfs Global Schengen ülkelerinin ve Kanada Büyük elçiliği ile anlaşmalı bir kurumdur. Başvurularınızda randevu almadan evraklarınızı teslim veya parmak izi vermeniz kesinlikle yasaktır. Tarafımızdan randevu almak için lütfen formu doldurun ve yetkili çalışanların size vermiş olduğunuz telefon numarasından gün içersinde size geri dönüş yapmasını bekleyiniz.

 

VFS Global Vize Hizmetleri

ÖNEMLİ: VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.  “7/24 Danışma hattı”
VFS Global firması Fransa, İspanya, Hollanda, Polonya, Belçika, Kanada, İrlanda, Yunanistan, Danimarka, Avusturya, Bulgaristan, İsveç, Malta, Dubai vizesi gibi bir çok ülkenin vize başvuruları vize randevu sistemleri gibi vize hizmeti vermektedir. Vfs Global aracılığı ile yapılan başvurular Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan yapılan başvurulardır. Bu ülkelerden Vfs Global Randevu   aracılığı ile alınmalı ve başvurular taraflarına yapılmalıdır.

 

[accordion]
[toggle title=”VFS Özel bir kurum mudur ?“]

Evet, özel bir kurumdur.

Yasal Uyarı! – Şirketimiz VFS Global değildir, fakat başvurularınızı sizin yerinize yapabilecek yetkiye sahiptir.

[/toggle]
[toggle title=”Randevu VFS’den mi alınmalı ? “]

Evet, bağlı olduğu ülkeler için zorunludur.

[/toggle]
[/accordion]

Vfs Global firması tüm dünya ülkelerinde ofisi olan bir kurumdur. Vize işlemlerin de randevu alımı ve evraklarızını kabul eder ve talep ettiğiniz vize doğrultusunda konsolosluğa iletir. VFS Globalin amacı vize sürecini hızlandırmak ve daha profesyonel bir hale getirerek gerek vize başvuru sahiplerini gerekse konsoloslukların işlerini hafifletmektedir.

Nerdeyse tüm ülkelerin vize başvuru işlemlerini gerçekleştiren VFS Global firması ise vize işlemleriniz gerekli evraklarınızı tarafımızdan öğrenebilir ve sorunsuz bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.Parmak izi uygulaması zorunlu hale geldiği tarihten itibaren herkesin parmak izi vermesi için VFS Global firmasına parmak izi vermesi zorunludur.

Başvuru sahiplerinin gerekli evraklarınızı sorunsuz getirmesi gerekmektedir. Eksik evrakları olduğu taktirde aynı gün içerisinde belirli bir saatte kadar evraklarını tamamlamaz iseler randevu tarihlerini yeniden almak zorunda kalabilirler.

Eğer öncesinde herhangi bir Schengen ülkesine parmak izi vermiş iseler gelmelerine gerek kalmadan kargo sistemi ile vekalet vererek vizelerini alabilirler.

“Parmak izi veren kişiler gelmeden vize işlemlerini  beş sene boyunca gelmelerine gerek kalmadan başvurularını gerçekleştirebilirler.”

Randevu Almak için tıklayınız.

avusturya-bayrak belcika-bayrak bulgaristan-bayrak danimarka-bayrak dubai-bayrak estonya-bayrak fransa-bayrak hollanda-bayrak irlanda-bayrak ispanya-bayrak isvec-bayrak kanada-bayrak litvanya-bayrak malta-bayrak norvec-bayrak polonya-bayrak luksemburg-bayrak yunanistan-bayrak

 

Vfs Global İle İşlemleriniz Çok Hızlı Ve GüvenilirVFS Global dünyanın en büyük ülkeler arası dış kaynaklar ve diplomatik hareketler uzmanıdır. 45 hükümet 117 ülke ve dünyanın çeşitli yerlerinde 1396 başvuru merkezi ile rakipsiz ve tektir. Kuruluşu olan 2001 yılından bu yana toplamda milyonlarca kez vize işlemlerinde aracı ve yardımcı bir görev edinmiştir.

Alanında en hızlı ve en güven verici firmadır. Şirketin son derece profesyonel hizmet anlayışı dünya çapında ve dünya standartlarındadır. Özel vize işlemleri için dünyanın birçok merkezinde hizmet veren şirket yine bu alanda en çok tercih edilen aracı kurum olmuştur. Şirketin son derece farklılaşmış çözüm portföyü rakiplerininkine göre benzersiz ve eşsiz bir kaliteye sahiptir.

Dünyanın her hangi bir yerinde size yakın bir noktası bulunan VSF, çağrı merkezleri sayesinde de sizlere sürekli hizmet ve bilgi akışı sağlamaktadır. Vize, konsolosluk bağlantıları ve kimlik çözümlerinde pazar lideri olan firma, üstün hizmet ve güler yüzlü çabuk dönüş sağlayan anlayışı ile öncüdür. Temellerini güven ve teknoloji üzerine kuran firma hızını buradan sağlamaktadır. Şirketin tüm küresel operasyonlarının genelinde etiklik ilkesi benimsenmiş ve bundan asla taviz verilmemiştir.

 

Vfs Globalin Hizmet Verdiği Ülkeler

VFS Global vize işlemlerinizi rahatlık ile halledebilecek bağlantıları ve ekip ağı güçlü son derece profesyonel bir kurumdur. Peki, VFS Global ile prosedürler nasıl gerçekleşir?

-Başvurunuz için gerekli tüm evrakları hazırlamalısınız. Almak istediğiniz vize için gerekli evraklar gitmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik göstereceği için site üzerinden ziyaret edeceğiniz ülke kategorisi içerinden detaylıca öğrenmenizde fayda var. Bu noktadan hızlıca vize başvuru formu doldurabilir, ödemeniz gereken ücret hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

-Vize başvurusu merkezi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevu işlemini online olarak ya da çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Vize almak ya da vize ile ilgili evrakları teslim etmek için online yöntemi kullanacaksanız, site üzerinden randevu alma bölümüne girebilirsiniz.

-Size verilen tarihte evraklarınız ile birlikte vize başvurunuzu tamamlamış olmanız gerekmektedir. Genel olarak planlanan seyahatten en az 1 hafta önce başvuru yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

-Başvuru merkezinde yetkili size ödemeniz gereken toplam tutarı bildirecektir. Bu ödeme birimlerde bulunan vezneler üzerinden gerçekleştirilir ve her ödeme için makbuz verilir.

Genel olarak vize şekilleri 2 başlıkta toplanır. Schengen vize, Ulusal D vize…

Schengen Vize: Kullanım amacı kısa süreli olan vizelerdir. 6 durumda kullanılır.

-Turist amaçlı: İş, turistik ya da başka kişisel amaçlı ziyaretlerin 90 günü aşmayacak şekilde olanıdır.

-Ticari profesyonel staj: Vizenin geçerlilik süresi dahilinde sayısız giriş yapma hakkınız vardır. İlk giriş tarihi itibariyle 6 ay içinde toplamda 90 gün kalma hakkı verir.

-Aile arkadaş: İlk giriş tarihinizden itibaren 6 ay süre içinde 3 ay yani toplamda 90 gün kalma hakkı verir. Kültürel ve sportif faaliyetler, eğitim araştırma ve tır şoförleri için de aynı kurallar geçerlidir.

VFS Global’de gerçekleştireceğiniz vize işlemi ödemeleri sırasında sadece TL geçerlidir. Vizenin herhangi bir reddedilme durumu söz konusu olur ise ücret iade edilmez. VFS Global konsolosluk değildir. Vizenin nihai kararını konsolosluklar vermektedir. Vize ücretinden muaf tutulacaklar belirli maddeler ile açıklanmıştır.

-6 yaşından küçüklerden vize ücreti alınmaz

-Eğitim öğretim amacı ile çıkış yapan; öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmaz.

-Üçüncü dünya devletlerinden bilimsel amaçlı çalışma yapmak amaçlı seyahat edenlerden ücret talep edilmez.

-Kar amacı olmaksızın organize edilen seminerler, konferanslar gibi olaylara katılanlar ve 25 yaş altı kar amaçsız organizasyon temsilcilerinden ücret alınmamaktadır.

Schengen için gerekli evraklar: Başvuru sahibi tarafından doldurulmuş başvuru formu. 10 yıl içinde alınmış ve ziyaretin bitiş tarihinden itibaren 3 ay daha geçerli olacak pasaport. Pasaportun kimlik bilgilerini içeren ve daha önceden alınmış bir vize varsa fotokopileri ve 2 biometrik fotoğraf. Minimum süresi 14 gün olan seyahat sigortası. Gidiş dönüş ulaşım rezervasyonlarınıza dair kanıtlayıcı belgeler. Otel ve seyahat planınızı gösteren belgeler ve seyahat masraflarının nasıl karşılanacağını gösteren belgeler destekleyici olacaktır. Son 3 aylık banka hesap hareketleriniz, maaş bordroları vs. Daha detaylı bilgiler VFS Global çağrı merkezleri ya da site aracılığı ile edinilebilir.

Hedefinde tüm müşterilerine eşit ve profesyonel bir hizmet sunmak olan VFS Global ek servislerle de hizmetinizde. Seyahat sigortası, kargo ile pasaport iadesi, fotokopi, fotoğraf hizmetleri, dosyanızın takibi amacı ile sms paketi ve başvuru doldurma hizmeti VFS Global ile yaşayacağınız ayrıcalıklardan yalnızca bir kaçı. Siz vize tipinizi seçin, formu doldurun, evrakları teslim edin. Gerisini sizin adınıza VFS Global tüm profesyonelliği ve ayrıcalıklı yaklaşımı ile halletsin. Siz de seyahatinizin keyfini çıkarın.