Slovenya Vize Süreci

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/slovenya-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/slovenya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/slovenya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/slovenya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/slovenya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/slovenya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/slovenya/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

slovenya-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Yurt dışı vize başvuru işlemlerinde yapılması gerekli olan işlemler bulunmaktadır. Slovenya’ya gitmek isteyen kişilerin bu vize başvuru sürecinde hazırlaması ve teslim etmesi gerekli olan bir takım uygulamalar ve prosedürler bulunmaktadır. Yurt dışı vize başvuru sürecinde öncelikli olarak bilinilmesi gereken bir takım bilgiler bulunmaktadır. Slovenya’nın yurt dışından turist ve yabancı vatandaş kabul etmesi ile bilinilmesi gerekli olan en önemli bilgilerden bir tanesi Slovenya’nın bir Schengen ülkesi olması ve Schengen ülkeleri tarafından ortak alınmış kurallar doğrultusunda işlem kabul ederek vize başvurularına onay sağlamaktadır.

Slovenya’ya gitmek için geçilmesi gereken bir takım vize başvuru süreci bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde bilinilmesi öncelikli ve ilk aşamada gerekli olan işlemler Slovenya Konsolosluğu tarafından istenilen gerekli evraklar ve pasaporttur. Bu belgelerin Konsolosluk tarafından istenilen niteliklere uygun olması ve Slovakya Konsolosluğu’na herhangi bir aracı kurum olmaksızın teslim edilmesi işlem süreci açısından önemli rol oynamaktadır. İşlem sürecinde herhangi bir hata veya eksik bilgi, belge ile karşı karşıya kalınılmaması adına işlemlerin vize başvuru sürecinde hizmet vermekte olan bir vize danışmanlığı hizmeti veren kurum aracılığı ile gerçekleştirilmesi işlem sürecini ve süreç içerisinde çıkabilecek sorunları yok ederek işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını ve yurt dışına seyahatin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan önemli bir görev üstlenmektedir.

Slovenya Konsolosluğu tarafından istenilen belge ve pasaportun eksiksiz bir şekilde hazırlanılması için vize danışmanlığından alınan randevu sırasında gerekli belge ve evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması sağlanarak vize danışmanlığı refakatinde eksiksiz bir şekilde Slovenya Konsolosluğu tarafından alınan randevu sırasında teslim edilmesi amaçlanmaktadır. Alınan randevu saatinden yarım saat kadar önce işlemlerin gerçekleşeceği Konsolosluk binasında olunması çıkabilecek gecikmelerin önüne geçen önemli bir faktör niteliğinde olmaktadır. Vize başvurusu sırasında gerekli evraklar ve pasaport teslim edilerek kalan işlemlerin gerçekleştirilmesi Konsolosluk yetkilileri gözetimi altında incelemeye alınarak vize onay sürecine girmektedir. Bu süreç işlem türüne göre değişkenlik göstererek bir iş haftası ile üç iş haftası arasında bir süreci kapsamaktadır. Yurt dışı vize tamamlanması sürecinde vize çıkışı ile ilgili öğrenilmesi gereken bilgiyi başvurular için vize sürecinde hizmet veren ve gerekli belgeler ve pasaportun hazırlanmasında önemli rol oynayaran vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yolu ile bilgilendirme sağlanarak vize sonucu öğrenilebilinmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir