Norveç Uzun Süreli Vize

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/norvec-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/norvec/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/norvec/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/randevu/” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/norvec” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vfs-global/norvec” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]VFS Global[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/norvec/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/norvec/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Norveç başkenti Oslo olan bir İskandinavya ülkesidir. Ilıman bir iklimi olan Norveç soğuk bir ülke olmasıyla bilinir. Kıyı kesimlerinde ki denizler sayesinde deniz mahsullerinin çok tüketildiği bir ülkedir. Bol yeşil örtüsü ile insanı baştan çıkartır adeta. İnsanları da bir o kadar ılıman insanlardır. Gezilmesi gereken ülkelerden birisidir Norveç Parlamenter demokrasiyle yönetilen ülke de adalet düzgün ve devlet düzenli işlemektedir. Heyelan ve çığ düşmesi en çok rastlanan bölgelerden biridir. Gezi için gideceğiniz Norveç Schengen grubu ülkesi olduğundan diğer schengen grubu ülkeleri ile aynı vize verilmektedir. Schengen vizesi ile Norveç ten sonra Schengen ülkesi olan diğer ülkeleri de gezebilirsiniz. Tabi vizenizin süresi boyunca bunu gerçekleştirmeniz gerekmekte daha çok bir süre orda kalmayı planlıyorsanız bazı düzenlemelere girişip vize süresini uzatabilirsiniz.

Norveç başkonsolosluğunun vermiş olduğu bilgiye göre Norveç’e gidecek olan Türk vatandaşları için geçerli bir uygulamadır Norveç vizesi. Norveç’e gidiş sebebinize göre vize almanız mümkündür. İlk olarak Schengen grubu ülkesi olan Norveç krallığına gerçekleştirecekleri seyahatlar için Schengen vizesi almış olmaları gerekmektedir.

İşlemler 15 20 gün arasında tamamlanmaktadır. Bu yüzden gidiş tarihini belirlediğiniz bir tarihten daha önce işlemleri halletmek gerekir. Schengen vizesi ile Schengen ülkesi olan bütün ülkelere giriş yapabilirsiniz. Aile, akraba, gezi gibi işlemler için vize talebinde bulunup olumlu bildirim halinde alacakları vize yine Schengen vizesi kapsamındadır. Tek giriş oan bu vize ile Schengen grubu ülkelerin kuralların uyarak ve vize koşullarını ihmal etmeyerek birkaç Schengen ülkesini gezebilirler. Norveç vizesi başvuruları için randevu istenmektedir. Randevusuz vize işlemleri yapılmamaktadır. Yeşil pasaport Norveç vize işlemleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacaktır. Norveç vize fiyatları başvurulan duruma göre değişiklik göstermektedir. Uzun süreli vize veya ticari vizelerde değişiklik gösterecektir.

Norveç vizesi randevuları Amacarsitan konsolosluğunun vize randevu bölümünden alınmaktadır. Norveç vizesi için gerekli bütün evrak listesi bu web sitesinde mevcuttur. Web sitesinde ayrıca hangi vizelerin neyi kapsadığı da mevcuttur. Uzun süreli vize konusunda bazı şartlar oluşmaktadır. Uzun süreli vize almak veya vize süresini uzatmak isteyenler için farklı fiyatlandırma ve farklı bir uygulama söz konusudur. Bazı Schengen ülkeleri arasında vize süresi dolmuş yenileme için ble giremeyeceğiniz ülkeler bulunmaktadır. Ulusal vize Schengen vizesidir. Turistlik geziler için ulusal vize verilmez. Ulusal vize almak için yine aynı web sitesi üzerinden kontrollerinizi yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir