Mısır Uzun Süreli Vize

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/misir-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/randevu/” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/misir” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/misir/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/misir/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Mısır ‘ a okul veya iş için gitmeniz gerekebilir ya da Mısır ‘ı gezmek isteyebilirsiniz. Fakat uzun süren vize işlemleriyle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Eğer 90 günden fazla kalmanız gerekirse ya da bu süre içerisinde ara ara git gel yapmak durumunda kalacaksınız uzun süreli vize tercih etmek sizin için fazlasıyla yararlı olacaktır.  Bu tarz vizelere sahip olmak için konsolosluklar gibi pek çok yere başvuracaksınız. Tahmin edildiği kadar kolay olmayan bu iş tahmin edildiği kadar da zor değil. Doğru bilgileri vererek ve belgeleri hazırlayarak vize alma işini kolaylıkla yerine getirirsiniz. Sadece gerekli evrakların hazırlanması için bir süre beklemek durumunda kalırsınız.  Vizeniz hazırlanırken beklemeniz gereken bu süre maksimum 10 iş günü kadardır.

İş yeri sahibi ve ortakları, SSK ‘lı çalışanlar, öğrenciler, emekliler, esnaf ve serbest meslek çalışanları, devlet memurları ve ev hanımları gibi isteyen herkes ulusal vize sahibi olabilirler. Bunun için nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaport ve arka fonu beyaz olan biometrik fotoğraf gibi belgeler başta olmak şartıyla gerekli belgeleri hazırlayarak konsolosluğa başvurmak olacaktır. Bu vize sayesinde belirli ülkeler içerisinde giriş çıkış yapma şansınız var fakat ilk önce vizeyi aldığınız ülkeye giriş yapmanız gerekmektedir.  Belirli ülkelere giriş çıkış yapma avantajının yanı sıra vize aldığınız ülkede oturma izni olanlarla aynı haklara sahip olacak ve ülkede kaldığınız sürece rahat rahat gezinebilecek ve bazı prosedürlerle uğraşmayacaksınız. Herkesin başvurusuna açık bu vize uygulaması sayesinde yurtdışındaki vakitlerinizde oturma izni almakla uğraşmayacak ya da gitmeniz gereken diğer ülkeler için ayrı ayrı vize almakla zaman kaybetmeyeceksiniz. Vizeyi çıkartmak için gerekli olan ücretleri Türkiye Mısır vize temsilcilerine ulaşarak öğrenebilirisiniz.

İstediğiniz an vize başvurunuzu yaparak gitmek istediğiniz ya da gitmeniz gereken Mısır seyahati sizin için artık eskisi kadar zor değil. Kolaylıkla vize başvurunuzu yapıp gerekli süreyi bekleyerek ister okul ister turistik isterseniz de iş için vize sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz gerekli belgeleri hazırladıktan sonra bu işleri sizin adınıza yapacak olan seyahat acenteleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede vize işlemi daha hızlı sürerek 7-8 güne inebilir ve siz yorulmazsınız. Gerekli belgeleri acentelere direk elden verebildiğiniz gibi kargo ile postalayarak da işleminizi sizin adınıza gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz. Bu tarz uygulamalar sayesinde Mısır ‘da ve aklınıza gelebilecek tüm ülkelerde rahatlıkla gezebilmek için fazla yorulmadan vize sahibi olabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir