Nauru Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/nauru-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/nauru/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/nauru/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/nauru/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/nauru/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/nauru/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]
indir (1)VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Nauru’ya gitmek için bilinilmesi gerekli olan ilk bilgi Türkiye’de hizmet veren Nauru’ya ait herhangi bir Konsolosluk ve Büyüelçilik hizmetinin bulunulmadığıdır. Gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesinde hizmet vermekte olan Nauru Fahri Konsolosluğuna gerekli vize başvuru sürecinin gerçekleştirilmesi için işlem aktarımı sğlanılmalıdır. Nauru Fahri Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan bir takım gerekli evraklar ve pasaport işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde bilinilmesi gerekli olan ve yurtdışı vize başvuruları sırasında ihtiyaç olunan bir takım bilgiler bulunmaktadır.

Nauru Fahri Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan evrakların hazırlanma sürecine girmesinde ve hazırlanması için vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan kurum aracılığı ile işlemlerin gerçekleştirilmesi işlem sürecini olumlu yönde etkileyerek işlemlerin hızlı bir şekilde herhangi bir soruna mahal verilmeden gerçekleştirilmesinde katkıda bulunmaktadır. Yurt dışı vize başvuru işlemlerinde işlemler bulunulan ülkelerdeki Nauru Fahri Konsolosluğıu tarafındanda vize başvuru işlemleri kabul edilmektedir. Seyahatler için seyahat sağlık sigortası kişiye air olmakta ve opsiyoneldir. Vize başvuru işlemlerinde vize danışmanlığı randevusu sırasında gerekli belgelerin düzenlenerek hazır bir hale getirilmesi ve pasaportun eksiksiz bir şekilde kullanıma uygun halde olurluğundane emin olunarak işlemlerin gerçekleştirilmesi için herhangi bir sorunla karşılaşılmaması açısından vize danışmanlığı önemli rol oynayarak işlemlerin hazırlık sürecinde önemli pay sahibidir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi vize danışmanlığı tarafından sağlanan bilgi akışı ile gerçekleştirmesi ve herhangi akılda kalan bir sorunun olmaması açısından büyük önem taşımaktadır.

Yurt dışı vize başvuru sürecinde Nauru Fahri Konsolosluğu’na teslim edilen işlemlerin vize danışmanlığı refakatinde gerçekleştirilmesinin ardından kalan işlemler Nauru Fahri Konsolosluğu’nun ilgili vize departmanı tarafından incelemeye ve onay sürecine alınması ve bu sürecin bir iş haftası ile üç iş haftası arasında bir süreci kapsayarak sonuçlandırılması işlem süreci içerisinde bilinilmesi gereken bilgiler arasındadır. Yurt dışı vize başvuru işlemlerinde Nauru Fahri Konsolosluğu’na aktarılan işlemlerin tamamlanmasının ardından gerekli bilgilendirme ve işlem takibi vize başvurularının hazırlanmasında destek hizmeti vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yolu ile bilgi akışı sağlanarak vize başvuru süreci onaylanarak tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir