Moritanya Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/moritanya-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/moritanya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/moritanya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/moritanya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/moritanya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/moritanya/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

Flag_of_Mauritania.svgVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Moritanya için işlem gerçekleştirerek ülkeye gidiş sağlamak isteyen kişiler tarafından yurt dışına çıkış sürecinde bilinilmesi gerekli olan bir takım işlem bilgileri bulunmaktadır. Moritanya için bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için resmi işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İşlem gerçekleştiriminde hizmet pasaportu, hususi pasaport ve diplomatik pasaport sahibi kişiler tarafından 90 gün süre ile vize muafiyeti bulunmaktadır. Gerçekleştirecek olan seyahatlerde bu pasaport türüne sahip kişilerin 90 günü geçmesi durumunda para cezasına tabii tutulacağı bilinilmelidir.

Moritanya için vize alımında gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi için hizmet vermekte olan ve vize danışmanlığı yapmakta olan seyahat acentaları ile sürece hızlı bir şekilde dahil olunarak herhangi bir resmi işlem sürecine dahil olunulmadan vize alımı sağlanılmaktadır. Moritanya Vizesi almak için şahsi vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer almakta olan Moritanya Konsolosluğu veya Büyükelçiliğinden randevu alarak işlem gerçekleştirmesi gerekmektedir. Vize başvurularında gerekli işlemlerin sağlanılıyor olmasında titizlik ile gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin resmi sürece dahilinden en az 2 iş haftası öncesi bir tarihte işlem bütününün korunarak eksiksiz ve doğru bir şekilde aktarım gerçekleştirilmesi adına Moritanya Konsolosluğu tarafından incelenmesi sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmadan sürecin tamamlanmasında önem taşımakta olan bir bilgi özelliği göstermektedir.

Moritanya için işlemlerin alımında Ankara’da hizmet vermekte olan Moritanya Büyükelçiliği tarafından alınan randevu dahilinde işlem sürecine dahil edilerek resmi işlem sürecinde incelenme ve vize başvuru onayının verilmesi için işlemlerin alındığı tarihten sonraki bir iş haftası içerisinde Moritanya Vizesi başvuruları sonuçlanmaktadır. Resmi işlem sürecinde mevcut pasaportun güncel ve yurt dışından dönüş tarihinden sonraki süreçte en az 6 ay geçerliliğe sahip olması gerekmektedir. Ülke vize başvurularında gerekli uyum, derlenme, aktarım sürecin işleyişi ve vize alımı açısından önem taşımakta olan bir niteliktedir.
Not: Vize süreçleri Moritanya Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir