Macaristan Uzun Süreli Vize

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/macaristan-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/macaristan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/macaristan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/randevu/” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/macaristan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/macaristan” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/macaristan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/macaristan/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Türk vatandaşlarının Macaristan’ a gidebilmeleri için MACARİSTAN VİZESİ almaları zorunludur. Vizesi olmayanları için giriş çıkışlar yasaktır. Macaristan vizesi Schengen vizesi kapsamında bulunmaktadır. Schengen vizelerin ile diğer schengen ülkeleri de giriş yapabilmektedir.

MACARİSTA’A giriş yapmak için vizesizde gidebiliriz aslında. Türkiye cumhuriyeti vatandaşları Macaristan’ a vizesiz gidebilir. Macaristan’ a vizesiz girebilen pasaportlar ise; yeşil, gri ve kırmızı pasaporttur. Bu renklerdeki pasportlara sahip vatandaşların 180 gün içersinde 90 günü geçmemek üzere girdi çıktı yapabilirler. ABD, İngiltere, İsviçre, Kanada veya herhangi bir schengen ülkelerin de ikamet eden Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarımızda vizesiz geçiş yapabilir. Macaristan vize başvuruları için randevu almak gerekir. Randevularının yoğun olması nedenini göz önünde bulundurarak seyahat yapacağımız tarihten 15-20 gün önce randevunuzu ve vize işlemlerini başlamış olmanız gerekmektedir. Vize alım işlemi ise başarılı bir şekilde sürdürülmesine bağlıdır. Bu  işlemlerin sorunsuz bir şekilde devam etmesi halinde Macaristan vizesiz yaklaşık 7-10 gün içinde alınabilmektedir.

MACARİSTAN vizesinin ücreti ise; konsolosluğuna yapılacak olan vize kategorisine göre değişir. Ayrıca Macaristan da kalmak için verdiğimiz yada uzattığımız sürede fiyatları faklılaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir