Liberya Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/liberya-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/liberya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/liberya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/liberya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/liberya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/liberya/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

liberya-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.
Liberya Cumhuriyeti olarak adı geçen ve Afrika’nın kıyı kesiminde yer alan bir ülke konumunda olan Liberya üzerinde tropikal ormanlar ve deniz seviyesinde bulunan bataklık ve benzeri normalden farklı yer şekilleri ile bilinmekte olan bir ülkedir. Liberya’ya gitmek için yurt dışına çıkış sırasında bilinilmesi gerekli olan bir takım işlemler ve vize başvuru süreci bulunmaktadır. Liberya vizesi almak isteyen kişilerin bilmesi gerekli olan bir takım bilgiler bulunmakta ve bu bilgiler ışığında işlemlerin gerçekleştiriliyor olması süreç açısından önemli rol oynamaktadır. Liberya’ya gitmek için başvuru yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişilerin bilmek ile yükümlü olduğu bir takım işlem süreci ve bu sürece dahil edilen evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde hazırlanarak Liberya Büyükelçiliğine teslim edilmesi gerekmektedir. Liberya’ya gitmek için vize başvurusunda bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti pasaportu bulunan kişiler için işlemler yeşil pasaport, gri pasaport ve kırmızı pasaport mensubu kişiler için vize başvuru sürecine tabii olarak gerçekleştirilmesi gerekli olan işlem sürecine dahil olunması istenilmektedir.

Liberya Konsolosluğu tarafından belirtilmiş olan kurallara uyulması ve işlemlerin gerçekleştirilmesi süreç ve yurt dışına çıkış açısından büyük önem taşımaktadır. Liberya Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanıyor olması için işlem süreci boyunca hizmet vermekte olan ve gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasında önemli pay sahibi olan vize danışmanlığı aracılığı ile işlemlerin hazırlık süreci alınan randevu dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreç içerisinde gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanarak, vize başvuru sürecine tabii edilmesi ve İstanbul’da bulunan Liberya Konsolosluğuna teslim edilmesi amaçlanmaktadır. İşlemlerin gerçekleştirilmesinde destek vererek hizmet sağlayan vize danışmanlığı aracılığı ile vize başvuru işlemlerinin sağlanıyor olması işlem süreci açısından büyük önem taşımaktadır.

Yurt dışı vize başvuru sürecinde hazırlanılması gerekli olan belgeler ve pasaportlar vize danışmanlığı refakati aracılığı ile Liberya Konsolosluğuna aktarılmasının ardından işlemlerin resmi olarak başlaması adına alınan randevu dahilinde teslim edilen belgelerin başvuru sürecine tabii olması ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması açısından vize danışmanlığı büyük önem taşımaktadır. Randevu sırasında Liberya Konsolosluğuna teslim edilen belgelerin incelenerek işlem onayının verilmesi ve vize başvuru onayının sağlanması ortalama bir süreç olarak değişkenlik göstermekte ve bu süreç işlem sürecini ortalama olarak bir iş haftası ile üç iş haftası arasında süren bir işlem süreci olarak tamamlanmaktadır. Süreçte herhangi bir uzama meydana gelmemesi açısından başvuru tarihlerinin Liberya Konsolosluğunun çalışma saatleri dahilinde ve iş günlerini kapsayan süreler içerisinde gerçekleştirilecek günlere denk getirilmesi süreç açısından büyük önem taşımaktadır. Yurt dışı vize başvurularında işlemlerin tamamlanması ve vize onayının verildiğine dair edinilmesi gerekli olan bilgi, işlemlerin hazırlık aşamasında hizmet vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile gerçekleştirilerek telefon ile bilgilendirme sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir