İyinet Ayın Sitesi Yarışması (2011 11-12)

Yarışma Sonucunda Sitemiz Ödül Alamamıştır Kazanan Siteleri Tebrik Ederiz…

datarar

İyinet.com tarafından 12 Kasım 12 Aralık tarihleri arasında düzenlenen İyinet Ayın Sitesi Yarışması Netinternet internet hizmetleri sponsorluğunda başlamış bulunmaktadır. Bu yarışma sayesinde website sahipleri webmasterların ortak kullanım alanı olan iyinet’te hem ücretsiz tanıtımlarını gerçekleştirmiş olacak bununla birlikte ayın sitesi seçildiği taktirde 400 TL’lik ödül ile emeğinin karşılığını alacak…

İyinet’in tarafından yapılan yarışmada tabii ki kurallar, değerlendirme kriterleri, ödüller yer almakta;

Ödüllerden söz edersek bahsettiğimiz gibi ayın sitesi seçilen website 400 TL ödül almakta bunun yanında ayın sitesi seçilemezseniz “Centilmenlik Ödülü” ve ankete katılan kullanıcılara “Sürpriz Ödül” var.

Yarışmanın güzel özelliği kurallarının çok sıkı olmaması, öncelikle yarışma ücretsiz, iyinet üyesi olmanız yeterli ve her üye sadece bir website ile katılım gerçekleştirmekte, genel kuraldır zaten T.C yasalarına uymayan siteler kabul edilmemekte önemli olan son iki kural ise yarışma katılımcıları yarışmaya katılacakları sitelerinde bir makale yayınlaması içindede bulunması gereken 2 adet link bulunmaktadır (linkler: webmaster, datacenter) vede çoğu blog sahibini üzeceğine inandığımız son kural ise ücretsiz domaine sahip sitelerin yarışmaya katılamıyor olması.

Değerlendirme kriterlerine gelir isek “Görsellik ve işlevsellik, Domain – içerik uyumluluğu, Arama Motoru Optimizasyonu, Güncellik, Özgünlük” zaten ister websitesi ister blog olsun sanal dünyanın harcı olan yani önem verilmesi gereken kurallar…

Son olarak yarışma bitiş zamanı, açıklanma zamanı ve elemeler; 27 Kasım 2011 tarihinde yarışmaya başvurular kapanıyor ve elemeler başlıyor, elemeler sonucu 10 site finale kalıyor. Finale kalan siteler 4 Aralık tarihinde açıklanıyor. Finale kalan siteler kurul ve halk oylamasından geçtikten sonra “Ayın Sitesi” 12 Aralık 2011 tarihinde açıklanıyor vede büyük ödülün sahibi oluyor.

Yarışma için ayrıntılı bilgi ve başvuru alanını burada forum.iyinet.com adresinde bulabilirsiniz…

Yarışmayı düzenleyen İyinet.com ekibine teşekkür eder…

Katılacak olan bütün site sahiplerine başarılar dileriz…

datarardatarar

İyinet Ayın Sitesi Yarışması (2011 11-12)” üzerine 4 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir