İngiltere Vize Süreci

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/ingiltere-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/ingiltere/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/ingiltere/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/ingiltere/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/ingiltere/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/ingiltere/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/ingiltere/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

ingiltere-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

İngiltere Konsolosluğu tarafından belirtilen talimatlar ve gerekli işlemlerin yerine getirilerek tamamlanması ve alınacak olan vize için bir takım vize süreci kapsanmaktadır. Bu süreç içerisinde gerekli işlemlerin hazırlanması ve teslim edilmesi işlemler açısından önemli rol oynamaktadır.

İngiltere’ye vize almak için İngiltere Konsolosluğu tarafından herhangi bir aracı kuruma yönlendirme yapılmamakta ve işlemler için gerekli olan belge ve pasaportlar işlem süreci içerisinde İngiltere Konsolosluğu’na teslim edilmesi istenilmektedir. İngiltere vizesi almak için gerekli işlemlerin hazırlanılması ve bilgi öğrenilmesi adına vize başvurularının tamamlanması ve eksiksiz bir şekilde teslim edilme sürecinde hizmet vermekte olan vize danışmanlığı hizmeti veren kurum aracılığı ile işlemlerin gerçekleştirilmesi ve teslimi sağlanmaktadır. Bu süreç dahilinde yapılması istenilen ve İngiltere Konsolosluğu tarafından eksiksiz bir şekilde teslim alınması gerekli olan belge ve pasaportların hazırlanılmasında vize danışmanlığı önemli hizmet vererek vize sürecinde istenilen belge ve pasaportların hazırlanılarak vize talebinde bulunan kişiye gerekli bilinmesi gerekli olan bilgiler eksiksiz bir şekilde aktarılmaktadır. Bu süreç içerisinde İngiltere vizesi almak için istenilen koşullara uyumluluğun sağlanılarak İngiltere Konsolosluğu’nda gerçekleştirilecek vize başvuru randevusu sırasında çıkabilecek olan problemlerin önüne geçilmektedir. İşlem sürecine dahil olan vize danışmanlığı tarafından alınan destek ile hazırlanılan belgelerin ve pasaportun eksiksiz bir şekilde randevu alınarak İngiltere Konsolosluğuna teslim edilmesinin ardından gerekli işlemlerin randevu sırasında ön incelemeye tabii olunarak İngiltere Konsolosluğu’nun ilgili vize departmanına işlemlerin aktarılması ile işlemler tamamlanmaktadır. Son bir işlem olan parmak izi uygulamasına vize başvurusunda bulunan kişi ve kişiler işlem sürecinde verilmesi zorunlu olan parmak izini vererek işlemlerin tamamlanması ve bekleme sürecine geçilmesini sağlamaktadır.

Bu süreç içerisinde İngiltere Konsolosluğu tarafından randevu sırasında incelenmek ve onay verilmek için alınan belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi işlem sürecine yön vermektedir. Bu süreç ve Konsolosluğun vize başvurusuna onay vermesi ve işlemlerin sonuçlanması bir iş haftası ile üç iş haftası arasında işlem türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. İşlem sürecinin uzamaması adına dikkat edilmesi gerekli olan bir diğer önemli etken ise vize başvuruları süresince hazırlanılan belge ve pasaportun eksiksiz ve geçerliliğini korur bir şekilde teslim edilmesi işlem sürecini etkileyen ve çıkabilecek sorunların önüne geçen önemli bir faktördür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir