Influencer Olmak İsteyenlerin El Kitabı

’’Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur?’’

Son zamanlarda en çok merak edilen konularından biri olan “influencer”  kavramını bu alanın en büyük hacimli ajansı olan Boomads’in yönetici kadrosunda yer alan Ahmet Erten ve Hilal Meriç Bor değerlendirdi.
• Nasıl influencer olunur?
• Influencerlar profilleriyle ne zaman kazanç elde etmeye başladılar? 
• Başarılı influencerlar neler tavsiye ediyor?
• Markaların, influencer marketing çalışmalarında yaptığı hatalar neler?

‘’Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur?’’ kitabı influencer olmak isteyenlere bir yol haritası çizmek, merak edilen soruları yanıtlamak ve influencer marketing yapmak isteyen markalara ise bu alanda yapılması ve yapılmaması gerekenleri aktarıyor.  Hürriyet Kitap etiketi ile yayınlanan kitapta Ahmet Erten ve Hilal Meriç Bor’un görüşleri dışında  Danla Bilic, Rüya Büyüktetik, Gamze Biran, Çizenbayan, Bianca Somer, Hassas Anne, Merve İpek Öztürk gibi 30’u aşkın influencer’ın ilham veren tüyoları yer alıyor. 

‘’Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur?’’ kitabına buradan ulaşabilirsiniz.
 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Influencer Olmak İsteyenlerin El Kitabı” üzerine 4 yorum

  1. Influencerlar da da artık çıta çok yükseldi, 10k takipçisi artık sokakta ki Nermin Abla, en az 300k 500k olacak ki ve de reaksiyonu bol olacak. Bir çok firma influencerin getirisi yok ise artık onunla çalışmıyor. Mesele çöp takipçi değil kaliteli takipçi..

  2. El kitabını ayrıntılı bir şekilde inceledim. Gerçekten yararlı bilgilerden bahsediliyor incelemenizi tavsiye ederim.

  3. Günümüzde instagram, internet üzerinden iş yapanlar için oldukça önemli bir yerde. Bundan 5-6 sene öncesinde herkes için alternatif google reklamları iken bugün instagram bir çok sektörde en hızlı geri dönüş yaptıran reklam aracı durumunda. Durum böyle olunca influencerlar bu işten daha çok ekmek yer…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir