iDATA Randevu

parmak-izi

iDATA‘ya başvurmadan önce randevu alınıp adres bilgisi edinilmesi gidilmeden önce gerekli evrakların sorgulanıp eksiksiz bir şekilde randevudan yaklaşık 2-4 hafta önce hazırlanmış olması randevu sırasında herhangi bir evrak eksikliği ve benzeri durumla karşılmasının önüne geçilmesinde önemli rol oynamaktadır.Eksik bir belge ile yapılan işlemler yeniden randevu almanıza neden olabilir ve red cevabı verilebilmektedir, bu gibi sorunların önüne geçmek için evrak kontrolünü dikkatlice yapmanız önemle rica olunur.

iDATA‘nın çağrı merkezini arayarak gerekli olan ve tamamlanması gereken evrakların neler olduğu ve ne zaman tamamlanmasını, eksik evrak bildirimlerinin yapılması Konsolosluklar ve genel içerik hakkında verilen bilgi paylaşımı gibi bir çok bilgiyi çağrı merkezini arayarak ulaşma olanağı sunmaktadır.Başvurularınız gitme tarihinizden mümkün olduğu kadar erken olmalıdır. Bunun sebebi vize işlemleriniz süresince herhangi bir zamanda karşılaşmanız durumunda bu sorunların çözümüne gideceğiniz tarihten önce çözümlenmesi sizin gidiş tarihini değiştirmeniz gibi aksi sorunların ortadan kalkmasına olanak sağlar ve sizlerin Vize işlemleri boyunca gitmeniz gereken Konsolosluk,acenta ve iDATA‘ya sürekli gitme sıklığınızı aza indirerek bu işlemleri kolay bir yol ile yapmanıza olanak sağlar.

almanya-bayrak-buyuk italya-bayrak-buyuk

Randevu saatleri içinde ziyaret etmiş olduğunuz iDATA firması veya aracı acentalar sizlere üstün hizmet kalitesinde işinizin uzamasını önleyerek işlemlerize aracılık etmekte ve işlemlerinizin sizin adına olan kısımlarını bitirmeyi sağlamaktadır, bu sayede işlemlerinizi aksamadan en kısa sürede tamamlamanız sağlanmaktadır.Ancak randevu talebiniz olmaması dahilinde yaptığınız ziyaretlerde uzun bekleme süreleri ile karşılaşmak durumunda kalabilmektesinizdir. Pasaportunuzun geçerliliğinden emin olmanız ve pasaportunuz üzerinde herhangi bir yırtılma, lekelenme, deformasyon, kirlenme olmaması işlemleriniz süresince sorun çıkması durumunu ortadan kaldırır.

[accordion]
[toggle title=”Almanya, İtalya Vizesi Başvurusunda iDATA ne gibi işler yapmaktadır ?” state=”opened”]
iDATA firması Almanya vize başvurularınız da evraklarınızı kabul eder ve parmak izinizi alır.
[/toggle]
[/accordion]

NOT!
Şirketimiz iDATA firmasından bağımsız yetkili bir aracı kurumdur. iDATA firması için idata.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Acentalara vereceğiniz vekalet sayesinde işlemlerinizin size düşen büyük kısmı tamamlanmaktadır sadece iDATA‘ya vermeniz gereken parmak izi için iDATA‘ya uğramanız gerekmektedir.İşlemlerin size düşen kısmı bu bölümü kapsamaktadır ve diğer işlemler iDATA ve Konsolosluk arasında geçmektedir.Ulusal vize başvurularının vekalet yolu ile başkası tarafından yapılması sağlanamamaktadır, parmak izi verilmesi sebebiyle şahsen başvuru kabul edilmektedir.Şahsen yapılmayan başvurular kabul edilmemektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir