iDATA

iDATA, Almanya,İtalya Vize Başvuruları

iDATA firması 2012 yıllından beri Almanya ve İtalya vizesi başvurularının kabul edildiği fahri konsolosluktur. Vize başvurularınız 90 gün ve daha kısa süreli ise lütfen başvuru talebi için randevu talebinde bulununuz.

  • Almanya vizesi talep olarak fazla olan bir ülke olduğundan artık Başvurular Almanya konsoluslugu yerine idata firmasına yapılmaktadır. Aile birleşimi ve ya ulusan vize (90 günü aşkın) vize taleplerinde internet üzerinden randevu alabilirsiniz. Ancak başvurularınızı Almanya ve ya İtalya konsolosluğu üzerinden yapabilirsiniz.
  1. Almanya vizesi başvurularınız eğer turistlik ise 15 iş gününde olumlu veya olumsuz sonuçlanmaktadır.
  2. Ticari vize başvurularınız 2 iş günü ile 10 iş günü arasında sonuçlanmaktadır.

NOT : Eğer acil bir durumunuz var ise (Ölüm,Düğün,Kaza vs) Rapor ile sunmalısınız.

İdata Randevu

24 Ekim itibari ile tüm Schengen ülkerinin aldığı karar, randevu sistemi ile parmak izi uygulamasıdır. Başvuru sahipleri randevu alıp parmak izi uygulamasına girme zorunluluğu getirilmiştir.

  1. 24 Ekim 2014 itibari ile parmak izi uygulamasına girmiş iseniz, 5 yıl süresi boyunca parmak izi uygulamasına girmenize gerek yoktur.
  2. Randevuleriniz en geç 4 iş günü sonuna kadar verilmektedir. Parmak izi süreci 15 Dakikadır.
  3. Size verilen tarih ve saatin 15 dakika öncesinde adreste bulunmanızı öneririz.

NOT: Pasaport için Emliyet tarafından alınan parmak izi Konsolosluklar tarafından geçerli değildir. 

Almanya vizesi başvurularınız iDATA ile daha hızlı ve güvenilir.

Yurt dışına çıkmak hepimizin hayali fakat yorucu ve zamanınızın çoğunu harcadığınız vize işlemleri ile uğraşmak da gözünüzde büyüyor olabilir. Almanya’da ki akrabalarınızı ziyaret etmek amacıyla, gezip görmek, eğitim veya iş amacıyla ziyaret etmeniz de gerekebilir. iDATA firması sizler için yorucu ve zaman kaybına sebebiyet veren vize işlemlerini hızlandırmaktadır.
İdata Almanya vizesi randevu almayı gerektirmeden bizlere başvurabilir evraklarınızı teslim ettikten sonra işlemleriniz bizim tarafımızdan eksiksiz ve tam bir şekilde gerçekleşir ve vizeniz adresinize kargo ile gönderilmektedir. Harcamış olduğunuz zaman ve paralar vizenin kabul edilmemesi ile yok yere gitmiş olabilir İdata ile sizlere hem zamandan tasarruf sağlıyor hemde paranızın boşa gitmeyeceği garantisi sunuyor.
Schengen vize başvurusunun sorunsuz yaşanması için gerekli olan evraklara sitemizden ilk olarak göz gezdirmelisiniz. Daha sonra önceden pasaportunuz varsa altı ay süreli olması yeni pasaport alacaksanız da bir yıl süreli almanızı önermekteyiz. Başvurunuz üç ay veya daha kısa süreli ise konsolosluğa gitmeye gerek kalmadan İdata ile vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz fakat üç aydan daha uzun süreli başvurularınız için konsolosluğa gitmek zorundasınız. Sitemizde var olan ön başvuru formunu doldurduktan sonra İdata randevu telefon numarasını arayıp 444 84 93 size en yakın şubemizi öğrenebilir ve yine sitemizde yer alan evrakları tam ve eksiksiz bir biçimde hazırladıktan sonra belgelerinizi kargoyla bize teslim edip vizenizi yine kargo ile teslim alabilirsiniz.
Türkiye’de tek kuruluş olarak Almanya ve İtalya vizeleri için sizlere sekiz yıldır hizmet verdiğimiz bu alanda uzman çalışanlarımız ile eğer vize almanızda herhangi bir sorun görülmemişse en kısa sürede kargo ile vizenize kavuşmaktasınız. Vize almak için harcadığınız zaman ve yorgunluk üzerinizde olmadığı için seyahatiniz ve ziyaretinizin tadını doyası çıkarabilirsiniz. Vize işlemlerinizde eğer tarafımızdan başvuru yapmak isterseniz telefon numarasından bizlere ulaşabirsiniz.. Aynı zamanda İdata randevu ile kuruluşumuzdan randevu talep edebilir size en yakın bayimizi öğrenebilir, gerekli olan evrak listesine ulaşabilir, kargolanacak evraklarınız için kargo adresini öğrenebilirsiniz.

İDATA HİZMETLERİ

İdata firması Tüm şehirdeki başvuruları kabul etmektedir.Ankara, Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Artvin, Aksaray, Ardahan, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Mersin, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Yozgat, Zonguldak gibi şehirlerden rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz.

İdata Almanya ve İtalya Başvurularının kabul edildiği başvuru merkezidir. Kapıdan içeri girdiğinizde size sıra numarası vermek için bekleyen bir güvenlik görevlisi karşılayacaktır. Almanya Vize Başvurusu için geldiğinizi söylediğinizde size bir sıra numarası verecektir. Daha önceden hazırlamış olduğumuz Almanya vizesi idata başvuru evraklarımızı dikkatli bir şekilde incelemeleri için almış olduğumuz sıra numarasının gelmesini bekliyoruz. Numaramız yandığında bizi karşılayan bir İdata personeli olacaktır. Eksiksiz bir şekilde tamamlamış olduğumuz Almanya vizesi ( İdata başvuru) evraklarını İdata personeline teslim ediyoruz. Evrakların kontrolü yapıldıktan sonra ücreti ödemek için kasaya doğru ilerliyoruz. Ücretimizi ödedikten sonra kesinlikle başvuru takip fişimizi almayı unutmuyoruz. Minumum 1 hafta maximum 2 hafta içerisinde Başvuru formunda belirttiğimiz telefon numarasına msj düşüyor. (Pasaportunuz İdata ‘ya gelmiştir teslim alabilirsiniz). Başvuru takip fişimiz ile tekrarından İdata ‘ya gidiyoruz. Güvenlik görevlisine ”pasaportumu teslim almaya geldim” diyorsunuz, yine sıra numarasını alıyorsunuz ve sıranızın gelmesini bekliyorsunuz. Numaranız yandığında İdata başvuru takip fişinizi İdata personeline teslim edip bekliyorsunuz. kesinlikle pasaportunuzu almadan çıkmıyorsunuz! İdata – Almanya Vize Başvurunuz sonuçlandı fazla heyecanlanmadan Almanya Vizesi ‘nin onaylanıp onaylanmadığını kontrol ediyoruz. ve Mutlu son Vizeniz onaylandı.

NOT!
Şirketimiz iDATA firmasından bağımsız yetkili bir aracı kurumdur. iDATA firması için idata.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir