Hollanda Antilleri Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/hollanda_antilleri-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/hollanda_antilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/hollanda_antilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/hollanda_antilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/hollanda_antilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/hollanda_antilleri/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

dünyadaki-kara-para-cennetleri_598922VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Hollanda Antilleri Vize başvurusunda bulunacak olan kişiler tarafından gerekli işlemlerin alımını sağlayan resmi kurum Hollanda Konsolosluğu veya Büyükelçiliğine resmi vize başvurusunda bulunmaları ve işlem gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Hollanda Antilleri için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından resmi vize başvuru sürecinde Konsolosluk işlemleri için bütün pasaport sahibi kişiler için sürece dahil olunulması gerekmektedir. Daha önceden Schengen ülke pasaportu kaşesine sahip olan kişiler için Avrupa Birliği Schengen ülke kuralları dahilinde kişiler için herhangi bir Konsolosluk işlemine ihtiyaç duyulmadan gidiş sağlanılmaktadır.

Hollanda Antilleri için başvuracak olan kişiler tarafından bilinilmesi gerekli bir diğer bilgi işlemlerin alımında Hollanda Konsolosluğu veya Büyükelçiliği resmi çalışma saatleri ve iş günleri dahilinde hizmet vermektedir. Bu sebeple işlem gerçekleştirmek isteyen kişilerin çalışma saatleri dahilinde olması ve randevu tarihlerinin dönemsel yoğunluğun olduğu haftalar ve günlere denk getirilmemesi, resmi tatil günlerine işlem sürecinin kapsıyor olmaması işleyiş açısından önem taşımakta olan bir bilgi özelliği taşımaktadır.

Hollanda Konsolosluğu’nun çalışma prensibinde işlemler için başvuruda bulunan kişiler için Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İrlanda veya İsviçre için oturum sahibi olan kişi ve aileler için resmi işlem sürecinden muafiyet sağlanılarak resmi başvuru sürecine dahil olunmasına gerek olmadan gidiş sağlanılabilmektedir. Hollanda Antilleri için başvuruda bulunan kişiler tarafından gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin aktarımına ek olarak çıkış sağlayacak olan bireyler tarafından Hollanda Konsolosluğu tarafından işlem sürecinde dikkat edilmekte olan bir takım işlem bilgileri önem taşımaktadır. Bu bilgilerden en önemlisi mevcut pasaport üzerinde herhangi bir deforme, yırtılma ve benzeri bir sorun gözlenilmemesi ve pasaportun yurt dışından gidiş ve dönüş tarih aralığından en az 6 ay sonrası için geçerliliğinin bulunuyor olması önemli bir prosedür özelliği taşımaktadır.

Yurt dışı vize başvuru işlemlerinde  Konsolosluk tarafından gerekli başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde Flemekçe veya İngilizce olarak tesliminin sağlanıyor olması ve yurt dışında yapılacak olan harcamalar için gerekli teminatın gösterileceği bir belge aktarımının sağlanılıyor olması ülkeye yapılacak ziyaretler açısından önem taşımaktadır. Gerekli aktarımın sağlanılması ve Hollanda Konsolosluğu tarafından incelenme sürecine dahil olması ile birlikte vize başvuru onayının verilme süreci bir iş haftası ile üç iş haftası arasında tamamlanarak vize başvuru türüne göre işlem süreci tamamlanmaktadır.

Not: Vize süreçleri Hollanda Antilleri Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir