Hollanda Antilleri Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/hollandaantilleri-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/hollandaantilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/hollandaantilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/hollandaantilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/hollandaantilleri/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/hollandaantilleri/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

hollandaantilleri-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Hollanda Krallığına bağlı olarak özerk bir merkezde ada olan Hollanda Antilleri, petrol ve turizm yönü ile ülke lanse edilmektedir. Hollanda Antilleri’ne gitme amacında bulunmak isteyen kişilerin Hollanda Antilleri ve vize başvuru işlemleri hakkında bilmesi işlemler açısından büyük önem taşıyan bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi süreç ve seyahat açısından büyük önem taşımaktadır.

Hollanda Antilleri’ne gitmek için bilinilmesi gerekli olan ilk şey işlem süreci boyunca hazırlanılması gerekli olan belgeler ve pasaport işlemleridir. Bu işlem sürecinde herhangi bir eksik belge veya pasaport üzerinde yurt dışına çıkmayı engelleyecek olan bir deformasyon veya geçerliliğinin dolması durumunda işlem sürecinde uzama meydana gelebileceği için işlemlerin büyük bir özveri ile gerçekleştiriliyor olunuşu işlem sürecini etkileyen önemli bir unsurdur.Hollanda Antilleri’ne gidebilmek için işlemlerin hazırlık sürecinde vize danışmanlığından randevu alınması ile işlem süreci boyunca hazırlanılması gerekli olan belgelerin eksiksiz bir şekilde düzenlenmesi, pasaport işlemlerinin yurt dışı vize işlemlerine uygunluğu denetiminde sağlanması ve Hollanda Antilleri’ne gitmek ve seyahat sürecinde bilinilmesi gerekli olan bilgilendirmeler vize danışmanlığı hizmeti veren kurumdan alınan randevu sırasında bilgi akışı sağlanılarak gerekli bilgilerin biliniliyor olması işlem süreci açısından büyük önem taşımaktadır.

Hollanda Antilleri’ne gitmek için 90 günü geçmeyen vize başvuru işlemlerinde Karayip bölgesine gitmek isteyen vatandaşların Schengen vizesi olması durumunda herhangi bir vize işlemine ihtiyaç duyulmaksızın gidişi sağlanabilmektedir. Eğer Schengen ülkelerinden birisinde veya ABD , İrlanda,İngiltere , Kanada, İsviçre oturum iznine sahip olunuyor ise bu durum vize başvurusuna gerek olmadan gerçekleşebilmektedir. Gri, yeşil ve kırmızı pasaport sahibi kişilerde gerekli denetim altında vizesiz başvuru sürecine dahil edilebilmektedirler.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup herhangi bir Schengen vizesi başvurusunda bulunmayan kişiler vize başvurusunda bulunmalıdır. İşlemlerin gerçekleştirilmesinde bu kriterler doğrultusunda başvuracak olan kişilerin vize danışmanlığı aracılığı ile hazırlanılmış olan belgelerin hazırlanarak Hollanda Konsolosluğundan alınan randevu ile işlemlerin Konsolosluk çatısı altında işlenerek işlem sürecine dahil edilmesi amaçlanmaktadır. Bu süreç içerisinde vize danışmanlığı refakati ile randevu sırasında Hollanda Konsolosluğuna teslim edilen belgelere ek olarak verilmesi istenilen bir diğer işlem türü ise parmak izi uygulamasıdır. Parmak izinin verilmesinin ardından işlem süreci tamamlanma ve incelenere vize onayının verilmesine tabii olmaktadır. Bu süreç işlem tipine göre değişkenlik göstererek ortalama olarak iş günleri çerçevesinde 2 iş günü ile 15 iş günü arasında sonucunun belli olması ve sürecin tamamlanması ile süreç tamamlanarak gerekli bilgilendirme işlemlerin hazırlık aşamasında destek veren vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yoluyla bilgilendirme sağlanarak tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir