VFS Global Dubai Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/dubai-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vfs-global/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]VFS Global[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/dubai/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/dubai/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

almanya-bayragi
ÖNEMLİ UYARI : VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ,ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.  

Arap yarımadasında bulunmakta olan Dubai’ye gitmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından bilinilmesi gerekli olan bir takım işlemler ve vize başvuru süreci bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde işlem süreci dahilinde bilinilmesi gerekli olan ilk bilgi Dubai Konsolosluğu tarafından resmi olarak işlemlerin alındığı kurum rolü üstlenen VFS Global tarafından vize başvuru sürecinde hazırlanılması gereken belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde aktarımının sağlanıyor olması süreç açısından büyük önem taşımaktadır. Vize başvuru sürecinde hazırlanılması gerekli olan evrakların ve pasaport işlemlerinin aktarımının sağlanmasında vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan kurum aracılığı ile işlem süresince hazırlanılması gerekli belgelerin hazırlığı ve aktarımı sağlanmaktadır.

Dubai’ye gitmek için kısa süreli vize başvurularında bir aydan fazla kalınması durumunda para cezası ödenilmektedir. İşlem süreci içerisinde VFS Global’e teslim edilen belgelerin ve pasaport işlemlerinin vize danışmanlığı refakati aracılığı ile gerçekleştirilerek alınan randevu saatinde VFS Global’de evrakların eksiksiz bir şekilde tesliminin sağlanması gerekmektedir. VFS Global tarafından işlem sürecine dahil edilen belgelerin ve pasaportun incelenmesi sırasında verilmesi gerekli bir işlem türü olan parmak izinin verilmesi ve işlem süreci dahilinde belgelerin incelenmesinin ardından işlemlerin aktarımının sağlanması için VFS Global hizmet gerçekleştirerek belgelerin aktarımını Dubai Konsolosluğuna sağlayarak resmi işlem süreci içerisinde işlemlerin yerine getirilmesini sağlamaktadır.

VFS Global tarafından gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin aktarımında dikkat edilmesi gerekli olan bir bilgi, vize başvuru sürecine dahil edilen evrakların eksiksiz olmasına ek olarak, pasaportun en az 6 ay geçerliliğe sahip olması ve pasaportun üzerinde herhangi bir deformasyon, yırtılma ve benzeri bir sorun bulunmaması süreç açısından büyük bir önem taşımaktadır. Dubai Vizesi başvuruları elektronik olarak vize başvurularının alınması ile gerçekleştirilerek online vize başvurusu gerçekleşmektedir. Bu işlem sürecinde herhangi bir hata ile karşılaşılmaması açısından işlemlerin vize danışmanlığı rehberliği aracılığı ile yapılıyor olması süreç içerisinde herhangi bir hata riski ile karşılaşılmaması açısından büyük önem taşımaktadır. Vize başvurusunda bulunan kişi tarafından gerekli belgelerin ve pasaportun eksiksiz ve doğru olarak tesliminin sağlanması süreç açısından önemli bir husustur. İşlem sürecine dahil edilen belgelerin ve pasaport işlemlerinin VFS Global tarafından aktarımının ardından işlemlerin tamamlanma ve vize çıkış süreci ortalama olarak bir iş haftası ile üç iş haftası arasında tamamlanarak vize alımı sağlanmaktadır.

İşlemlerin gerçekleştirilme süreci içerisinde mevcut pasaportun geçerliliğinin denetlenerek pasaportun en az 6 ay geçerliliğe sahip olması ve pasaport üzerinde herhangi bir deformasyon ve benzeri bir sorun bulunmaması süreç açısından büyük önem taşımaktadır. Bu bilgiler dahilinde Konsolosluğun ve VFS Global’in çalışma saatleri ile iş günleri dahilinde çalıştığı bilinilmesi gerekli bilgiler arasında yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir