BTC Mining Sistemleri

Arkadaşlar Bitcoin kazanmak için farklı yöntemler mevcut bunlardan biride kazma işlemi yani mining yapmak oluyor, bitcoin bildiğiniz üzere programlar aracılığı ile mining yapabilmeyi mümkün kılan bir para birimi. Aşağıda şimdilik 3 adet program tanıttım ödeme alınan programlardır. Bir ödeme alınmama durumunda programı belirtiyoruz. Şimdiden kolay gelsin herkese.

  • windows, linux – http://cudominer.com – Linke tıkladıktan sonra üyelik yapıyorsunuz. Üyelik sonunda public olarak verdiği isim ile bilgisayarınızda sistemi çalıştırıyorsunuz. 0.002 BTC biriktirdiğinizde ödemeyi çekebiliyorsunuz.
  • Windows – http://nicehash.com – Linke tıkladıktan sonra sağ üstten üyelik yapıyorsunuz. Üyelik sonunda size verdiği btc cüzdanı veya kendi btc cüzdanınız ile birikim yapabiliyorsunuz. Size verdiği cüzdanda kâr daha yüksek oluyor. 0.0015 BTC biriktirdiğinizde ödemeyi çekebiliyorsunuz.
  • Tarayıcı üzerinden direk – http://browsermine.co – üyelik yapıp direk kazmaya başlıyor. 0,1 BMC olduğunda ödeme yappıyor. Örnek olarak: https://lightminer.co/431671 şeklinde mining yapılabilmektedir.
  • windows, linux – https://cryptotabbrowser.com bu siteye kayıt oluyoruz programı indirip bilgisayarınızdaki CPU ile kazım yapıyor.
  • windows, mac, linux, fedora ve android – https://minergate.com bu siteye kayıt oluyoruz programı indirip çeşitli coinler kazabiliyorsunuz. Hatta telefon uygulamasıda var.
  • Windows 8-10 – Bitcoin Miner https://www.microsoft.com/store/apps/9WZDNCRDHXB6 – Program indikten sonra setting kısmına girilen hesap bilgisi sonrası 5000 Satoshi olduğunda otomatik ödeme yapıyor.
  • Windows 8-10 – Bitcoin Miner https://www.microsoft.com/store/apps/9WZDNCRDHXB6 – Program indikten sonra setting kısmına girilen hesap bilgisi sonrası 5000 Satoshi olduğunda otomatik ödeme yapıyor.
  • Android – bitmaker – tam bir mining sayılmaz reklam izleme mantığı ile çalışıyor. Her yarım saatte bir bir reklam gösteriyor ve 500 Satoshi veriyor. Programı telefona indirdikten sonra “4VWBSS” kodunu girer iseniz 6000 Satoshi hediye verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir