BTC Mining Sistemleri

Bitcoin İnternetten Kazanç

BTC Mining Sistemleri

Arkadaşlar Bitcoin kazanmak için farklı yöntemler mevcut bunlardan biride kazma işlemi yani mining yapmak oluyor, bitcoin bildiğiniz üzere programlar aracılığı ile mining yapabilmeyi mümkün kılan bir para birimi. Aşağıda şimdilik 3 adet program tanıttım ödeme alınan programlardır. Bir ödeme alınmama durumunda programı belirtiyoruz. Şimdiden kolay gelsin herkese.

  • windows – https://honeyminer.com bu siteye kayıt oluyoruz programı indirip çeşitli coinleri kendisi sizin bilgisayarınızdaki donanıma uygun olarak en çok kâr getireni hesaplıyor ve kazıyor. Size btc cinsinden ödeme gönderiyor. Gönderme ücreti çok düşük ve istediğiniz hesaba gönderebiliyorsunuz. Şuana kadar gördüğün en kolay ve kazancı diğerlerine göre yüksek olduğunu düşündüğüm program oluyor kendisi.
  • windows, mac, linux, fedora ve android – https://minergate.com bu siteye kayıt oluyoruz programı indirip çeşitli coinler kazabiliyorsunuz. Hatta telefon uygulamasıda var.
  • Windows – http://nicehash.com – Linke tıkladıktan sonra sağ üstten üyelik yapıyorsunuz. Üyelik sonunda size verdiği btc cüzdanı veya kendi btc cüzdanınız ile birikim yapabiliyorsunuz. Size verdiği cüzdanda kâr daha yüksek oluyor. 0.0015 BTC biriktirdiğinizde ödemeyi çekebiliyorsunuz.
  • Windows 8-10 – Bitcoin Miner https://www.microsoft.com/store/apps/9WZDNCRDHXB6 – Program indikten sonra setting kısmına girilen hesap bilgisi sonrası 5000 Satoshi olduğunda otomatik ödeme yapıyor.
  • Windows – http://micromining.cloud siteye sayfada bulunan join now kısmından btc adresimizle giriş yapıyoruz (mozzilla veya edge kullanmanızı öneririm yoksa virüs uyarısı veriyor) daha sonra programı download kısmından indirip kuruyoruz ve kazanmaya başlıyoruz 50000 satoshi de çekiyoruz
  • Android – bitmaker – tam bir mining sayılmaz reklam izleme mantığı ile çalışıyor. Her yarım saatte bir bir reklam gösteriyor ve 500 Satoshi veriyor. Programı telefona indirdikten sonra “4VWBSS” kodunu girer iseniz 6000 Satoshi hediye verir.
  • Chrome Eklenti – claimers.io – Sayfadaki eklentiyi yükledikten sonra, btc adresinizi giriyorsunuz ve start tuşuna bastığınızda kendi kendine işlem yapıyor. Her 100 satoshide gönderim yapıyor.
  • Tarayıcı üzerinden direk – http://browsermine.co – üyelik yapıp direk kazmaya başlıyor. 0,1 BMC olduğunda ödeme yappıyor.

Bilginin sorgulandıkça gerçeğe ulaşacağına ve paylaştıkça çoğalacağına inanan, ürettiklerini elinden geldiğince dağıtmayı, genelde konuşmaktan çok dinlemeyi seven, nadiren de olsa sessiz bir mekanda sadece 3 – 5 saat dinlenmekten haz alan, karşılıklı fikir alış verişi yapmaktan, insanların ürettikleri çalışmaların yorumlamalarını kendince yapmaktan ve hakkettikleri değeri vermeyi isteyen biriyim…

Leave a Comment