Yeni Zelanda Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/yenizelanda-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/yenizelanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/yenizelanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/yenizelanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/yenizelanda/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/yenizelanda/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

yenizelanda-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Yeni Zelanda, Avustralya’nın güneyinde Büyük Okyanus üzerinde bulunan ve uzun bir geçmişe sahip olan bir ülke konumundadır. Yeni Zelanda bir çok filmin çekim olarak doğal coğrafyasının kullanıldığı bir ülkedir. Coğrafi iklim Yeni Zelanda’da mevsim normalleri ülkenin Güney yarımkürede yer almasından dolayı diğer avrupa ve dünya ülkelerinin aksine kış aylarının Temmuz ve Ağustosta seyretmesi, en sıcak ayların ise Şubat aylarında etkin gözükmesi bilinilmektedir. Yeni Zelanda’ya gidecek olan kişiler tarafından bilinilmesi gereken bir takım bilgiler ve vize başvuru süreci bulunmaktadır. Bu süreç kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişilerin vize başvuru sürecine dahil olması ve diplomatik pasaport, hizmet pasaportu, hususi pasaport ve bordo pasaport sahibi kişilerin vize başvuru sürecinde işlem gerçekleştirerek Yeni Zelanda’ya gidecek olmaları bilinilmelidir.

Yeni Zelanda’ya gitmek için bilinilmesi gerekli olan ilk bilgi işlem sürecinde hazırlanılması gerekli olan belgelerin ve pasaportun uygun niteliklere sahip olarak hazırlanması ve teslim edilmesidir. Dikkat edilmesi gerekli olan bir belge olarak başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanılması ve vize başvuru sürecine dahil edilmesi, pasaport üzerinde herhangi bir deforme olmaması, yırtılma ve benzeri bir sorun gözlenmemiş olunması, pasaportun en az 6 ile 9 ay arasında geçerliliğe sahip olunması işlem süresince bilinilmesi gerekli olan bilgiler arasında yer almaktadır. Bu süreç içerisinde hazırlanılması gerekli olan belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz ve sürece olumlu bir şekilde etki edecek şekilde hazırlanıyor olmasında hizmet vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile işlemlerin gerçekleştiriliyor olması, süreç açısından büyük bir önem taşıyarak gerekli uygunlukta işlemlerin Yeni Zelanda Konsolosluğu tarafından alınması için aktarım sağlanmaktadır.

Yeni Zelanda’ya uzun süreli gidiş sağlayacak olan kişiler tarafından bilinilmesi gerekli olan bir bilgi, gidecek olan kişilerin Sağlık kontrolünden geçerek ülkeye seyahat gerçekleştirmeleridir. Yeni Zelanda için vize danışmanlığı desteği ile randevu sırasında hazırlanılmış olan belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve işlem sürecine dahil edilerek Yeni Zelanda Konsolosluğuna alınan randevu sırasında teslim edilmesinde vize danışmanlığı süreç boyunca herhangi bir sorun çıkmaması adına süreç içerisinde refakat göstererek sürecin tamamlanmasına destek göstermektedir. Bu sürecin aktarımının ardından gerekli belgelerin ve pasaportun aktarımının sağlanması ve Yeni Zelanda Konsolosluğu tarafından gerekli belgelerin ve pasaportun incelenme sürecine dahil edilmesi ile birlikte işlem sürecine girerek gerekli onayın verilmesi ve vize çıkışının sağlanması 15 iş günü ile 21 iş günü arasında bir süreci kapsayarak süreç tamamlanmaktadır.

Bu sürecin tamamlanmasında herhangi bir uzama görülmemesi ve vize başvuru sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanması için işlem sürecinin alındığı randevu tarihinin Yeni Zelanda Konsolosluğu’nun çalışma saatleri ve iş günleri çerçevesi içerisinde gerçekleştiriliyor olması ve sürece dahil edilen belgelerin ve pasaportun herhangi bir resmi tatil günü, bayramlar ve benzeri çalışma saatlerini kapsamayan günlere denk getirilerek işlem sürecine dahil ediliyor olması süreç açısından büyük önem taşımaktadır. Konsolosluğun gerekli belgeleri incelemesi ve gerekli onayın verilerek vize çıkışının sağlanmasında işlemlerın hazırlık aşamasında hizmet vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile sürecin tamamlanması ve vize alımı ile ilgili bilgi akışı sağlanarak vize alınmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir