WP ~ Yazılarınızın Son Güncelleme Tarihini Gösterme

datarar

Yazılarınızı yazdıktan sonra genelde yorumlardan gelen istekler üzerine veya yenilikler üzerine bir çok eski yazınızı zaman zaman güncelliyorsunuzdur eminim. Ancak güncelleme sonrasında o anki yazı tarihi ile, eski yazı tarihi arasında fark olunca okuyucu “konu tee nezaman yazılmış” diye düşünüp direk çıkma eğiliminde oluyor. Bu durumlarda en son güncelleme tarihi konunun en son ne zaman güncel kaldığını göstermemizde the_modified_** fonksiyonu ile yardımcı oluyor. Kullanım şekilleri aşağıda yer almaktadır eklemek istediğiniz yere yerleştirmeniz yeterli olmaktadır.

WP ~ Yazılarınızın Son Güncelleme Tarihini Gösterme” üzerine 2 yorum

  1. wordpress yazı güncelleme tarihlerini nasıl sıfırlayabiliriz. Yani yazı güncelleme tarihini silerek ilk yayınlanan tarihe döndürmek istiyorum. bu şekilde yazıları ilk yayınlandığı tarihe döndürme imkanımız nasıl olabilir. ? Bu sayfaya cevap yazarsanız çok sevinirim. Teşekkkürler

    1. phpmyadmin üzerinden sıfırlayabilirsiniz fakat direk yazının tarihini güncellemekte bence istediğiniz şeyi yerine getirecektir tam amaç nedir bilmiyorum ama.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir