Vietnam Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/vietnam-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/vietnam/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/vietnam/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/vietnam/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/vietnam/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/vietnam/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

vietnam-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Güneydoğu Asya’da bulunmakta olan ve geçmişi açısından geniş bir tarihe sahip olan Vietnam, yönetimi ve askeri düzeni ile dikkat çekmekte olan bir ülke konumundadır. Vietnam, coğrafi açıdan bir yarımada ülkesi olarak bilinmekte ve Okyanus’a bakan kıyısı ile hava sıcaklıklarında nem etkisi gözlenmektedir. Vietnam’a gitmek isteyen kişilerin, bilmesi gerekli olan bir takım vize başvuru süreci ve bu sürece bağlı olarak yapılması gereken bir işlem süreci bulunmaktaır.

Vietnam’a gidecek olan kişilerin bilmesi gerekli olan ilk bilgi, diplomatik pasaport, yeşil pasaport ve hizmet pasaportu sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının işlemlerini gerçekleştirmesi için vize sürecinden muaf tutulduğu bilinmektedir. Bordo pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının işlem sürecine dahil olarak gerekli belgelerin hazırlanması ve pasaportun uygun bir şekilde temin edilmesi ile beraber süreç içerisinde istenilen niteliklere uyum sağlanarak gerekli belgelerin Vietnam Konsolosluğuna teslim edilmesi istenilmektedir. Vietnam’a gidecek olan ve 90 günü geçmeyen vize başvurusunda bulunan bordo pasaport sahibi kişilerin işlem süreci boyunca bilinilmesi gerekli olan bir takım bilgiler ve vize başvuru süreci bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde bilinilmesi gerekli olan ilk bilgi, hazırlanılması süreç açısından büyük önem taşıyan pasaportun en az 6 ay geçerliliğe sahip olması ve pasaportun üzerinde herhangi bir yırtılma ve benzeri bir deforme görülmüyor olunması süreç açısından büyük önem taşımaktadır.

Vietnam’a gidecek olan kişilerin işlem sürecinde hazırlanılması gereken belgeleri ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasında hizmet vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile işlemlerin hazırlık aşaması ve sürece dahil edilmesinde büyük bir önem taşıyarak, Vietnam için gerekli bilgi akışı, vize danışmanlığı aracılığı ile sağlanarak sürecin hazırlık aşaması tamamlanmaktadır. Vietnam’a gidecek olan kişiler için ekspress vize uygulaması bulunmaktadır. Vize danışmanlığı aracılığı ile hazırlanılan belgelerin ve pasaport işlemlerinin Vietnam Konsolosluğundan alınan randevu ile birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi ve sürece dahil edilmesi istenilmektedir. Vietnam’a gidecek olan kişiler tarafından bilinilmesi gereken bir diğer bilgi işlem süresince teslim edilmesi gereken belgelerin ve pasaportun Vietnam Konsolosluğuna teslim aşamasında herhangi bir eksik bilgi olmaması süreci olumlu yönde etkileyecek olan bir bilgidir.

Randevu sırasında teslim edilen belgelerin ve pasaportun Konsolosluğun incelemesi ve vize çıkış sürecine girerek tesliminin sağlanması ortalama bir süreç olarak 5 iş günü ile 15 iş günü arasında değişkenlik göstererek tamamlanmaktadır. Bu sürecin tamamlanması ve süreç hakkında bilgi akışının sağlanması için işlemlerin hazırlık aşamasında hizmet veren vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yolu ile bilgi sağlanarak süreç tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir