TakaTuka.com İle Kolay ve Güvenli Alışveriş!

datarar

Türkiye’de hızlı bir ivme ile büyüme yakalayan e-ticaret sektörü, hayatımızı kolaylaştıran hizmetler sunmasının yanında, kişisel verilerimizin korunması yönünde de önem arz ediyor. Sektörde yüzlerce e-ticaret sektörünün olmasının yanında bu güvenlik bilincine sahip olan birkaç site dikkat çekiyor. Bu firmaların başında ise gelişen teknolojiyle birlikte sürekli olarak alt yapısını yenileyen online ayakkabı satış sitesi TakaTuka.com dikkat çekiyor. 2012 yılında kurulan, ilk aşamada Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olarak hizmet sunan TakaTuka.com, sektörde sağladığı güven ile kısa zamanda bünyesine eklediği dünyaca ünlü 60’dan fazla ayakkabı markasının binlerce modelini tek bir platform üzerinden ziyaretçilerine sunuyor.

TakaTuka.com, outdoordan, davet ayakkabısına, spor ayakkabısında plaj terliğine, gündelik ayakkabılardan tekne ayakkabılarına kadar pek çok alanda ihtiyaç duyulan modelleri, sahip olduğu basit kullanıcı ara yüzüyle ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Spor ayakkabı modelleriyle dikkat çeken TakaTuka.com, Skechers’dan Asics’e, Vans’den Converse’e, Puma’dan Lotto’ya kadar dünyaca ünlü pek çok markayı da bir arada sunuyor. TakaTuka.com’da, özellikle Amerika’nın kaykay kültürünün mirasçısı olan Vans markasının geniş ürün koleksiyonu göz dolduruyor. Sneaker ayakkabı tarzını severlerin vazgeçemediği Vans, her ne kadar salaş giyinmeyi sevenlerin favorisi olsa da, modacıların dokunuşları sayesinde genç kız ve erkeklerin sokak tarzını tamamlayan önemli aksesuarların başında yer alıyor. Ürün yelpazesinde çocukları da unutmayan TakaTuka.com, çocuk grubu ürün segmenti açısından diğer online ayakkabı satış siteleri ile karşılaştırıldığında Türkiye’de lider konumda yer alıyor. Stride Rite, Bobux, Robeez, Nina Shoes ve New Balance gibi çocukların ayak gelişimine destek sağlayan markaları sizlerle buluşturan TakaTuka.com, dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve esnek taban yapısı ile çocukların ayaklarına rahatlık sunan New Balance modelleri büyük ilgi görüyor. Enerjik renkleri ve canlı tasarımlarıyla dikkat çeken New Balance modelleri, çocuğunun hem ayaklarını rahat ettirmek hem de tarzlarını tamamlamak isteyen ebeveynler yoğun ilgi gösteriyor.

TakaTuka.com kadın, erkek, genç, yaşlı her yaşa ve her tarza uygun ayakkabı alternatiflerini, 30 gün ücretsiz indirim/değişim garantisi, aynı gün kargo, farklı ödeme seçenekleri, telefonla işlem zorunluluğunu ortadan kaldıran chat tabanlı Canlı Destek hattı ve sezon ürünlerinde ücretsiz kargo gibi avantajlarla sunuyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir