Genel

PayPal Artık Türkçe

datarar

PayPal, resmi olarak Türkiye’de de tam anlamıyla faaliyete geçti…

PayPal, internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerin daha kolay ve güvenilir gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

Kredi kartı kullanılmaksızın internet üzerinden gerçekleştirilecek alışverişleri daha güvenli bir hale getiren ve dünya genelinde yoğun bir şekilde kullanılan PayPal, artık Türkçe de konuşuyor.

Türkiye’de sadece belirli bankalara ödeme yapan PayPal, geçtiğimiz aylarda VISA kartlarını da bu hizmetine ekleyerek Türk kullanıcılara sınırlı da olsa hizmet vermeye başlamıştı.

Bunun yetersiz olduğunun bilincinde olan şirket, 20 Kasım 2008 tarihi itibariyle Türk kullanıcılarına da tam anlamıyla diğer ülkelerde olduğu gibi hizmet vermeye başladı.

PayPal-TR

Bilginin sorgulandıkça gerçeğe ulaşacağına ve paylaştıkça çoğalacağına inanan, ürettiklerini elinden geldiğince dağıtmayı, genelde konuşmaktan çok dinlemeyi seven, nadiren de olsa sessiz bir mekanda sadece 3 – 5 saat dinlenmekten haz alan, karşılıklı fikir alış verişi yapmaktan, insanların ürettikleri çalışmaların yorumlamalarını kendince yapmaktan ve hakkettikleri değeri vermeyi isteyen biriyim…

Leave a Comment