Orta Avrupa Sizi Bekliyor…

Kasımda
Yurt dışı turlarına yılın her döneminde gidilebilecek bir yer mümkün, ancak doğru zamanda doğru yere gitmek yaşanmaya değer bir tatil için oldukça önemli. Kasım ayı ise gezmeyi sevenler için ucuz bilet demek.
Kasım ayı içerisinde Orta Avrupa şehirlerinde sonbaharın son demlerine  şahitlik etmeye ne dersiniz? Yanınıza sevdiğinizi (ne de olsa kasım da aşk başkadır değil mi? 🙂 ) ya da en yakın dostlarınızı alın veya tek başınıza gotik Avrupa kentlerini keşfetmek için  planlarınızı yapın.
Soğuk havaların kendisini Avrupa’da ciddi şekilde hissettirmeye başlayacağı günlere biraz daha kalmışken, doğa ile iç içe Orta Avrupa şehirlerinde sonbaharın renkleri sizler için dinlendirici bir renk terapi olacaktır. Bu ay içerisinde keşfetmenizi bekleyen şehirlerin başında Paris (Fransa), Lüksemburg, Amsterdam (Hollanda), Brüksel (Belçika), Dresden (Almanya) geliyor.
Schengen vizesi ile bu şehirlere gidebilmek için vize evraklarınızı vize danışmanlık firmanıza teslim etmeniz yeterli. Siz gezeceğiniz müzeleri, dolaşacağınız sokakları, tadacağınız yeni lezzetleri düşünürken profesyonel vize danışmanlık firmanız sizin yerinize gerekli yasal süreçleri takip ediyor olacak. Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Antalya’da faaliyet gösteren Vize Departmanı firmasının alanında uzman ekibi evraklarınızı eksiksiz hazırlamanız için sizi bilgilendiriyor ve evrak kontrollerinizi yapıyorlar. Vize departmanı form ve evraklarınızdaki olası hata ve eksikliklerde sizleri uyarıp hızlı bir şekilde eksiklerinizi tamamlıyor ve güvenle vize başvurunuzun yapılmasını sağlıyor.
Vize Departmanı bugüne kadar değişik defalarca Schengen vizesini aldığı sayısız müşterisinin yüksek memnuniyeti ile hizmet kalitesini güvenceye almış vize danışmanlık firmalarının başında gelir. Siz de Avrupa seyahatlerinizde Schengen vize ihtiyacınızda güvenle Vize Departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.
Kasım ayı boyunca gerek uçak biletleri gerekse şehirlere turist çekmek için oteller değişik indirimler sağlar o sebeple ekonomik Avrupa seyahatleri için kasım ayı idealdir. Kasım ayında yapacağınız Orta Avrupa seyahatiniz için yanınıza gideceğiz kente ait harita ve gezilecek yerler listesi ile sıcak kıyafetlerinizi almanız ve Schengen vizeniz için Vize Departmanı ile irtibata geçmeniz yeterli olur.
İyi tatiller…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir