Nijer Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/nijer-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/nijer/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/nijer/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/nijer/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/nijer/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/nijer/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

nijer-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Kurak bir iklime sahip olan Nijer, fransızcanın konuşulduğu bir ülke olarak geçmektedir. Afrika’nın orta kesiminde yer alan Nijer, sıcak bir iklim levhasına sahiptir ve ülke sınırları içerisinde bir çok çöl bulunmaktadır. Popülasyon olarak geniş bir nüfusa sahip olan ve etnik bir çok yapıda mensubu aynı çatı altında bulunduran bir ülkedir. Nijer’e gitmek isteyen kişilerin muhakkak bilmesi gerekli olan bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu bilgiler ışığında bilinmesi gerekli olan bilgilerin yurt dışı vize başvuru sürecine olumlu yönded etki sağlayacağı gözler önünde olduğu için vize başvurularında gerekli bilginin alınıyor olması işlem süreci açısından büyük önem taşımaktadır. Nijer Büyükelçiliği ve Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan belgelerin ve pasaport işlemlerin hazırlanılmasında işlem sürecinde gerekli olan belgelerin ve pasaport işlemlerinin hazırlanarak teslim edilmesinde önemli rol oynayan vize danışmanlığı aracılığı ile alınan randevu dahilinde gerekli belgelerin ve pasaportun hazırlanarak, mümkün uygunlukta işlem sürecine dahil edilmesi sağlanmaktadır. Vize danışmanlığı tarafından hazırlanmakta olan ve randevu süreci sırasında vize başvuru süreci ve işlemler hakkında detaylı bilgi verilmesine ek olarak yurt dışına çıkacak olan kişi tarafından bilinmesi gerekli olan bir takım bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerden en önemlisi pasaport sahibi kişilerin pasaportlarının en az 6 ay geçerliliğe sahip olarak pasaport üzerinde herhangi bir deformasyon, yırtılma ve benzeri sorun ile karşılaşılmıyor olunuşu yurt dışı vize başvuru sürecinde önemli rol oynamaktadır. Vize danışmanlığı tarafından hazırlanılan belgelerin eksiksiz bir şekilde resmi sürece dahil edilerek Nijer Konsolosluğuna teslim edilmesi için alınan randevu saatinde vize danışmanlığı refakatinde işlemlerin aktarımı gerçekleştirilmektedir.

Nijer Konsolosluğu tarafından işlem sürecine alınan belgelerin ve pasaportun incelenerek gerekli onayın verilmesi süreci ortalama olarak bir iş haftası arasında bir süreci kapsayarak değişkenlik göstermektedir. Bu süreç içerinde işlemlerde herhangi bir sarkma ve uzama ile karşılaşılmaması için gerekli evrakların ve pasaport işlemlerinin tesliminde alınan randevu tarihinin ve denk gelen işlem sürecinin herhangi bir özel tatil günü ve resmi bayramlara denk getirilmemesi süreç içerisinde olabilecek olan uzamaların önüne geçen önemli bir faktör etkisindedir. Vize başvurularında işlemlerin tamamlanmasının ardından Konsolosluğun vize onayını vermesi ve bu onayın bildirilerek vize alımının sağlanması için aktarılması gereken gerekli bilgi işlem süresince hizmet veren vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yolu ile sağlanarak tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir