Myanmar Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/myanmar-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/myanmar/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/myanmar/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/myanmar/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/myanmar/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/myanmar/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]
indirVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Myanmar’a seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından işlem sürecinde vize başvurularının resmi olarak alımında hizmet vermekte olan kurum olan Myanmar Fahri Konsolosluğuna gerekli işlem aktarımının sağlanılıyor olması gerekmektedir. Myanmar’a gitmek isteyen bordo pasaport, yeşil pasaport, gri pasaport, sahibi kişilerin vize başvurusunda bulunması istenilmektedir. Myanmar’a gitmek için hazırlanılması gereken pasaport ve vize başvuru sürecine dahil edilen gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanıyor olması süreç açısından büyük önem taşıyarak önemli bir etken görevi göstermektedir. Myanmar’a gitmek için gerekli evraklar ve pasaport üzerinde herhangi bir yanlış ve süreci olumsuz yönde etkileyecek bir bilgi açığı ile karşılaşılmaması açısından hazırlık süreci boyunca işlemlerin hazırlanarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmesinin sağlanmasında vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan kurum aracılığı ile işlemlerin hazırlanması ve Myanmar’a gitmek için gerekli bütün belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilerek sürecin tamamlanmasına destek sağlanmaktadır.

Myanmar için gitmek isteyen kişilerin bilmesi gerekli olan bir diğer bilgi ise Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar’a ait herhangi bir resmi Konsolosluğun veya Büyükelçiliğin bulunmuyor olması süreç açısından bilinilmesi gereken bir bilgidir. Türkiye sınırları içerisinde sadece Myanmar’a ait Fahri Konsolosluk bulunmakta ve işlemler bu kurum aracılığı ile gerçekleştirilerek vize başvuruları alınmaktadır. Myanmar’a için hazırlanılan belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanarak tamamlanmasının ardından kalan işlemler Konsolosluk çatısı altında devam edilmesi açısından vize danışmanlığı aracılığı ile sürecin sağlanması ile birlikte tamamlanarak teslim sürecine girmektedir.

Myanmar için gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin teslim edilmesine ek olarak işlem sürecinin tamamlanması ve bu süreç içerisinde herhangi bir aksama olmaması açısından teslim edilen belgelerin doğru bir şekilde sürece dahil edildiğinden emin olunması istenilmektedir. Bu bilgilere ek olarak işlem sürecinin tamamlanarak vize çıkış onayının verilmesi ortalama olarak bir iş haftası ile üç iş haftası arasında sürmekte ve tamamlanmaktadır. Sürecin tamamlanması ve vizenin çıkışına dair edinilmesi gereken bilgi ilgili vize danışmanlığı aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve süreç tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir