Lavabo Market | www.lavabomarket.com

datarar

Türkiye’de vitrifiye (Camlaşmış, camsı; vitrifiye seramik ) üretimini gerçekleştiren fabrika ürünlerinin yanı sıra kendilerinin ürettiği modelleri de satışa sunan Lavabomarket.com, fiyatlandırmayı ise toptan ve perakende ücretler üzerinden kullanıcıya sunmaktadır. Kataloglarında 600 çeşitten fazla lavabo modellerinin yer aldığını biliyor muydunuz? İçinde renkli, desenli,kare,oval,dolap uyumlu ve tezgah üstü olarak birçok kategori arasında tercihinizi yapabilirsiniz. www.lavabomerket.com web sitesi aracılığı ile internetten satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO İLE ADRESE TESLİM

Lavabomarket.com sitesinde yer alan ürünlerin tamamı özel paketleme tekniklerinin kullanılması sayesinde kırılmadan ve ücretsiz kargo ile ortalama 3 iş gününde teslimat gerçekleşmektedir.

NEDEN LAVABOMARKET.COM?

Mağazadan beğenip almak istediğiniz bir ürün Lavabo Market ‘de ortalama %30 daha indirimli olacaktır. Ayrıca farklı mağazalar arasındaki ürünleri karşılaştırma güçlüğü ve harcadığınız saatler de cabası. .

Perakende olarak hizmetinin yanı sıra dekorasyoncular, mimarlar ve mobilya üreticilerine de gerçekleştirilen toptan satışlar sayesinde Türkiye’nin her bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ürünler ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir