KO Ban Sebepleri ve Süreleri

Bir çok kişinin çok iyi bildiği ama bilmeyenlerin sürekli konu açtığı,açılan konularda muhteşem ingilizcesiyle veya az bilgisiyle birşeyleri yorumladığı 3-5 değişik konuda %100 doğru bilgileri bir araya toplamak istedim umarım yardımcı olur bilmeyenler için yararlı olduğu kanısındayım^^

datarar

Account Block;

Bu yazıyı gördüyseniz cezanız kesinleşmiştir,siteye “Login” olup kaç günlük banlandıgınızı görebilirsiniz…(şuan kaç gün olduğunu göremiyorsunuz ama yakında düzeltirler umuyorum)

datarar

Bu olay birden fazla tekrarlanıryosa charınız banlanmış demektir.Daha cezanız kesinleşmemiş yada kısa süreliğine sadece account ban yemişsinizdir.Bu aşamanın bir ilerisi 1. resimdir.Oyun yetkilileri tarafından cezanız kesinleştirildiğinde account bloklanacaktır.

Dipnot;

Bu olayda bazı istisna durumlar var,örneğin banlanan bir kişinin emin olamadıklarından dolayı banının iptali,sadece o serverdaki login problemi (Örneğin Logos’da bu charınız server 1 de bu şekilde yapıp server 2 de sorunsuz giriyorsa), ya da kısa süreli banlarda (Gm’lerin çok tercih etmediği bir durum ama eskiden çok yaygındı.999 gün(kalktı deniyor ama kesin değil) banlar harici bu şekildeydi eskiden.Ceza süresince sadece o karakter oyuna giremezdi.Şu an cok nadirende olsa uygulanıyor.)

Bu durumla karşılaşanların muhakkak yan charlarıyla oyuna girip “innhostes”teki değerli itemlarini başka bir account’ a aktarmaları önerilir.Çünkü %90 bu durumdaki kişiler 1-2 gün içinde account banla karşılaşıyor.

Ban Sebepleri ve Süreleri;

datarar

Not;

Buradaki suçların cezalarını her zaman için yazıldığı şekilde uygulamıyorlar.Sanırım sitedeki bu yazılar güncel değil.

Mykol’ da atılan mesajlar (ban mesajları vs.) 30gün sonra siliniyor. O mesajın kaybolması banınızın açıldığı anlama gelmez. Zaten ban açtıklarında unblock başlıklı yeni bir mesaj atıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir