Kiribati Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/kiribati-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/kiribati/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Kiribati için işlem gerçekleştirerek gitmek isteyen kişiler tarafından bilinilmesi gerekli bir takım işlem süreci bulunmaktadır. Kiribati için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde herhangi bir resmi kurum niteliği taşımakta olan Konsolosluk veya akreditasyon sağlanmış bir kurum bulunmamaktadır. İşlemlerin gerçekleştirilmesinde hizmet vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile gerekli belgelerin aktarımı Almanya’da bulunmakta olan Kiribati Konsolosluğuna ulaşım sağlanılarak transit işlem yapılması gerekmektedir. Kiribati için işlemler Almanya’nın Hamburg kentinde bulunan Kiribati Büyükelçiliği üzerinden resmi işlem süreci dahilinde alınmakta ve işlem görmektedir.

Kiribati için yeşil pasaport sahibi kişiler resmi işlem sürecine dahil olarak işlem gerçekleştirmek zorunda olurken, bordo pasaport sahibi kişiler, diplomatik pasaport sahibi kişiler ve gri pasaport sahibi kişiler için resmi işlem sürecinden muafiyet söz konusudur. Kiribati için işlemlerin alımında hizmet vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin alımı sağlanılarak eksiksiz bir şekilde aktarım sağlanılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde resmi işlem sürecine dahil edilmesi için bir ay öncesinden gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin hazırlanıyor olması gerekmektedir.

Kiribati için işlem sürecine dahil edilen pasaportun en az 6 ay geçerliliğinin bulunuyor olması işlem süreci açısından büyük bir önem taşımaktadır. Gerekli belgelerin hazırlanması ve Hamburg’da hizmet vermekte olan Kiribati Konsolosluğuna aktarımının sağlanılmasının ardından resmi işlem sürecinde aktarım transit bir şekilde gerçekleştirilerek hızlı bir şekilde vize alımı sağlanılmaktadır.

Vize başvurusunda gerekli aktarımın Konsolosluk çalışanları tarafından incelenmesinin ardından vize alımı sağlanılmaktadır. Vize alan kişiler Kiribati’ye gidiş sağlayabilmektedir. Büyükelçilik veya Konsolosluğun hizmet sağlayabilmesi adına gerekli işlemlerin çalışma saatleri ve iş günleri dahilinde gerçekleştiriliyor olması önem taşımaktadır.

Not: Vize süreçleri Kiribati Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir