Kiribati Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/kiribati-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/kiribati/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/kiribati/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

kiribati-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Kiribati, bir Cumhuriyet ülkesidir ve gidiş olarak Japonya üzerinden aktarmasız gidiş sağlanabilmektedir. Büyük okyanus üzerinde bulunan bu ülkeye gitmek için bilinmesi gerekli olan bir takım bilgiler ve vize başvuru süreci bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde yerine getirilmesi istenilen bir takım işlemlerin tamamlanması Kiribati’ye gitmek için büyük önem taşıyan işlem unsurlar olarak önem taşımaktadır.

Yurt dışı vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin ilk olarak bilmesi istenilen bilgi vize başvuru sürecinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişilerin hususi pasaport, hizmet pasaportu, diplomatik pasaport ve umuma ait olan bordo pasaport sahibi kişilerin vize başvurusu süresince yapması gerekli olan bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu pasaport türlerine mensup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları işlemleri gerçekleştirmektedir. Kiribati’ye gitmek için işlemlerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan süreç için gerekli olan vize başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi için vize danışmanlığı hizmeti veren kurum tarafından alınan randevu ile işlem süreci hakkında bilgi edinilebilmekte ve süreç içerisinde gerçekleştirilmesi istenilen vize başvuru sürecine dahil edilen gerekli belgelerin ve pasaportun eksiksiz bir şekilde hazırlanarak işlem sürecine dahil edilmesi sağlanmaktadır.

Kiribati için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde herhangi bir hizmet veren resmi kurum bulunmadığı için işlemler Kiribati için Hamburg’da bulunan Kiribati Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilerek vize onayı verilmektedir. Herhangi bir online işlem ve e-vize hizmeti gerçekleşemeyeceği için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesinde Kiribati için işlemler transit olarak Hamburg’da hizmet vermekte olan Büyükelçilik tarafından alınması istenilmektedir. Vize başvuru sürecinde işlemlerin vize danışmanlığı tarafından hazırlanarak eksiksiz ve doğru bir şekilde aktarımının sağlanması için gerekli bilgiler yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişi tarafına aktarılmaktadır. Kiribati için gerekli aktarımın sağlanması açısından vize danışmanlığı tarafından hazırlanılmış olan belgelerin Hamburg’da hizmet veren kuruma teslim edilmesinin ardından işlem süreci transit olarak sürmektedir. Büyükelçilikte incelemeye alınan ve vize onayının verilmesi için işlem sürecine dahil edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde olması işlem süreci açısından büyük bir önem taşımaktadır. Dikkat edilmesi istenilen bir diğer bilgi ise işlem sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması açısından vize başvurusunda bulunan kişilerin işlemlerini gerçekleştirirken gerekli pasaport üzerinde herhangi bir deformasyon ve benzeri geçersiz belge ile karşılaşılmıyor olunuşu işlem sürecini pozitif etkileyen ve büyük önem taşıyan bir unsurdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir