Kanada Vizesi

Kanada ana dili ingilizce olması ile de yurtdışından ingilizce öğrenmeye gelen bir çok öğrenciyi ve işadamını da cezbetmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’ne olan yakınlığı da bu ülkeden Kanada’ya ziyaretleri artırmakta, ülkedeki Amerikalı yatırımcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kanada özellikle Türk öğrenciler başta olmak üzere, dünyanın bir çok bölgesinden insanı gerek iş olanakları, gerek doğa güzellikleri, gerekse kış sporları alanında çekmekte olan bir merkez haline gelmiştir.

Kanada vizesi schengen vizesi kapsamında bulunan bir vize değildir. Dolayısı ile de Kanada vizesi schengen ülkelerine seyahat etme imkânı vermeyecektir.

Kanada vize başvuruları direk olarak Kanada Konsolosluğu‘na yapılamamaktadır. Kısa süreli Kanada vize başvuruları için Kanada vize başvuru işlemleri üzerine hizmet veren kurumlara gelerek kanada vizesi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.İster ticari ister turistik ya da aile birleşimi ile ilgili tüm seyahatleriniz için size gerekli olan vize alımı ile ilgili tüm destek ya yardımcı olacak bir aracı kurum.Burada devreye girecek olan bizler sizler için gerekli tüm evrak işlerinizi gereksiz zaman kaybı olmadan en kısa sürede doğru bir şekilde halletmek olacaktır. İşinde uzman kadromuz tüm güncel ve doğru bilgilerle sizleri bilgilendirip hazırlamanız gereken evrakları sizlere bildirerek yardımcı olacaktır.

Vize işlemleriyle birebir uğraşmak bütün prosüdürleri en baştan öğrenmek sizin için hem zor hem de zaman kaybı olacaktır.Daha önceden de böyle bir tecrübeniz yoksa da yanlış yapma olasılığınız yüksek olacaktır. Bu nedenle size alanında uzman bir danışmanlık şirketi tavsiye ederiz.7/24 bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir