İngiltere Vizesi

İngiltere vize başvuru formu 2009 yılının Nisan ayından itibaren tamamen İngilizce olarak doldurulmak üzere yenilenmiştir. İngiltere vize başvuru formunu yeterli ve iyi derecede bulunan İngilizce ile online olarak doldurabilir çıktısını alarak İngiltere vizesi için gerekli başvuru evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yıllardır vize işlemleri yapan uzman ve profosyonel bir firmayız.Sizlere sorunsuz vize alabilmemiz için daima kendini yenileyen profosyonel kadromuz yenilikleri takip eden güncel bilgileri de sizlerle paylaşan bir firmadır. Sizleri doğru bilgilendirerek hangi evrakların nasıl hazırlanacağını ve doğru zamanda vize için başvuru  yapmanız gerektiğini sizlere bildirmektedir. Sizler de vize işlemlerinizi takip eden takipçimizin size bildirdiği bilgiler doğrultusunda evraklarınızı hazır edip firmamıza teslim edersiniz. Vize hizmetlerinin sorunsuz ve kısa sürede halledildiği firmamızın destek ve yardımı ile vizenizi alabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu, ancak İngiltere vize işlemleri için çalışmalar yürütmekte olan kurumlar aracılığıyla yapılan vize başvurularını kabul etmektedir. İngiltere vizesi için parmak izi ve fotoğraf çekimi prosedürü için konsolosluğa şahsen gelinmesi gerekirken fakat İngiltere vizesi için başvurular doğrudan İngiliz Konsolosluğuna yapılamayacaktır. İngiltere vizesi konusunda sizlere danışmanlık etmekte olan temsilcileriniz aracılığıyla başvurularınız gerçekleştirebilir, İngiltere Konsolosluğuna parmak izi vermek üzere gidebilirsiniz.

İngiltere vize işlemleriniz için gerekli olan bazı evrakların vize başvurunuz öncesi İngilizce tercüme edilmesi ise zorunludur.İngiltere shengen grubu ülkesi değildir.

İngiltere Konsolosluğu ihtiyaç duyması halinde vize başvuru sahibini görüşmeye çağırabilirken bu görüşme İngiltere vizesi için bir mülakat olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir