İdata randevu

[ARForms id=102]

Yurt dışına çıkmak hepimizin hayali fakat yorucu ve zamanınızın çoğunu harcadığınız vize işlemleri ile uğraşmak da gözünüzde büyüyor olabilir. Almanya’da ki akrabalarınızı ziyaret etmek amacıyla, gezip görmek, eğitim veya iş amacıyla ziyaret etmeniz de gerekebilir. İdata olarak sizler için yorucu ve zaman kaybına sebebiyet veren vize işlemlerini vekâletiniz ile biz gerçekleştiriyoruz.

İdata Almanya vizesi randevu almayı gerektirmeden bizlere başvurabilir evraklarınızı teslim ettikten sonra işlemleriniz bizim tarafımızdan eksiksiz ve tam bir şekilde gerçekleşir ve vizeniz adresinize kargo ile gönderilmektedir. Harcamış olduğunuz zaman ve paralar vizenin kabul edilmemesi ile yok yere gitmiş olabilir İdata ile sizlere hem zamandan tasarruf sağlıyor hemde paranızın boşa gitmeyeceği garantisi veriyoruz.

Schengen vize başvurusunun sorunsuz yaşanması için gerekli olan evraklara sitemizden ilk olarak göz gezdirmelisiniz. Daha sonra önceden pasaportunuz varsa altı ay süreli olması yeni pasaport alacaksanız da bir yıl süreli almanızı önermekteyiz. Başvurunuz üç ay veya daha kısa süreli ise konsolosluğa gitmeye gerek kalmadan İdata ile vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz fakat üç aydan daha uzun süreli başvurularınız için konsolosluğa gitmek zorundasınız. Sitemizde var olan ön başvuru formunu doldurduktan sonra İdata randevu telefon numarasını arayıp size en yakın şubemizi öğrenebilir ve yine sitemizde yer alan evrakları tam ve eksiksiz bir biçimde hazırladıktan sonra belgelerinizi kargoyla bize teslim edip vizenizi yine kargo ile teslim alabilirsiniz.

Türkiye’de tek kuruluş olarak Almanya ve İtalya vizeleri için sizlere sekiz yıldır hizmet verdiğimiz bu alanda uzman çalışanlarımız ile eğer vize almanızda herhangi bir sorun görülmemişse en kısa sürede kargo ile vizenize kavuşmaktasınız. Vize almak için harcadığınız zaman ve yorgunluk üzerinizde olmadığı için seyahatiniz ve ziyaretinizin tadını doyası çıkarabilirsiniz. Almanya vizesi randevu telefon numaramız 0 (312) 446 75 36 ile bizlere ulaşabilir her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz. Aynı zamanda İdata randevu ile kuruluşumuzdan randevu talep edebilir size en yakın bayimizi öğrenebilir, gerekli olan evrak listesine ulaşabilir, kargolanacak evraklarınız için kargo adresini öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir