iData

Yurtdışı seyahatine çıkan herkesin derdidir vize almak. Çok uğraştırır, olumsuz sonuçlanabilir ve uzun zaman gerektirebilir. Ülkemizden birçok insan başka ülkelere birçok nedenle seyahat edebilir ya da tamamen oraya yerleşmek isteyebilir. Bu ülkelerden Sırbistan, Rusya, Tayland gibi ülkeler vize istemezken Almanya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde vize zorunluluğu vardır. Örneğin siz Almanya’ya gidecekseniz vizenizin olması gerekir. Vize almak içinde konsolosluğa başvurup vize işlemlerinizi konsoloslukla yürütmeniz gerekir. Konsoloslukta da Almanya vizesi randevu sistemi ile verilmekte bu da olumsuz yanıt alabilmektedir.

Almanya da yaşayan birçok yurttaşımız vardır ve ülkemizden Almanya’ya her yıl birçok insan seyahat eder. Vize işlemleri insanların canlarını sıkabilir. İşte bu durumda devreye İdata Almanya Vizesi girer. Eğer yurtdışına çıkmanızda bir engel yoksa ve pasaportunuz ya da yurtdışına çıkmanızı sağlayacak olan belgeleriniz varsa İdata Almanya Vizesi ile işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik İdata randevu gerektirmez. Konsoloslukta uğraştığınız kadar uğraşmazsınız.  İdata Almanya Vizesi hakkında bilgi edinebilirsiniz veya 0 312 446 75 36 telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu numarayı aradığınızda yeni parmak izi sistemi hakkında da bilgi almış olacaksınız. İdata Almanya Vizesi işlemlerinizi kargo ile de gerçekleştirebilirsiniz. İdata firmasına gitmeden işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında gerekli bilgilerde internet sitesinde yer almaktadır. Hangi ilde yaşıyorsanız ona göre doğru yönlendirilirsiniz. Eğer konsolosluktan vize almak istiyorsanız il il konsoloslukların telefon numaraları değişmektedir. Örneğin İstanbul Almanya vizesi randevu telefon numarası 0 312 446 75 36 dir ve Pazartesi’den Perşembe’ye kadar 14.00 – 16.00 saatleri arası bu numaraya ulaşabilirsiniz.

Alman Başkonsolosluğu’nun internet sitesini ziyaret ettiğiniz zaman İdata Alman Vizesi zaten karşınıza çıkacaktır. Eğer İdata Alman Vizesi için randevu almak isterseniz de alamayacaksınız. Çünkü İdata randevu telefon numarası bulunmamaktadır. İnternet sitesinde yazan gerekli evrakları tamamladıktan sonra 0 312 446 75 36 numaralı telefonu arayıp evraklarınızı tamamladığınızı bildirmeniz yetecektir.

 İdata Alman vizesi sizin için Almanya’ya gitmeyi kolaylaştıracak ve sıkıcı vize işlemlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir