Hırvatistan Uzun Süreli Vize

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/hirvatistan-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/hirvatistan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/hirvatistan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/randevu/” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/hirvatistan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/hirvatistan” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/hirvatistan/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/hirvatistan/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Gerek erasmus ya da benzeri öğretim programları için gerek iş için gerek de turist amaçlı bir gezi için Hırvatistan ülkesine giriş yapmanız gerekebilir. Bunun için yapmanız gereken ilk şey vizeyi temin etmek olacaktır.  Gerekli belgeleri hazırlayarak konsolosluğa başvurup vizenizin çıkmasını bekleyin. Bu süre tahmini olarak maksimum 10 iş günüdür. Vizenizi aldıktan sonra Hırvatistan ‘a giriş yaparak rahatlıkla gezebilir ve yapmanız gereken işi yapabilirisiniz. Artık vize işlemleri vatandaşları eskisi kadar uğraştırmamakta ve yeni uygulamalar sayesinde kısa sürede tekrar tekrar vize alma olayını ortadan kaldırmaktadır. Vize işlemleri eskisi kadar zor olmadığı gibi fazlasıyla kolay bir hale de gelmiş değil. Genel olarak bakıldığında gerekli, evraklar hazırlandıktan sonra zor olan kısım vizenin çıkmasını bekleyeceğiniz sürenin olduğunu da söylemek gerek.

Yurtdışında kalmanız gereken süre 90 günden uzun bir zaman dilimi olabilir ya da kısa aralıklarla kendi ülkenize ve başka ülkelere giriş yapmanız gerekebilir. Bu gibi durumlar için vizenizi alırken uzun süreli vize olmasına özen gösterin. Bu işlem sizi normal vize işlemlerinden biraz daha fazla uğraştıracaktır fakat yurtdışında oturma izni almak ya da belirli ülkelere giriş yapmak için tekrar vize almak derdinden kurtaracaktır. Bu vize uygulaması sayesinde yurtdışında geçireceğiniz zamanda oturma izni olanlarla aynı imkânlara sahip olacak, dilediğinizce gezebilecek ve zamanınızı gerekli prosedürleri yerine getirmekle harcamayacaksınız. Tamamen sizin yurtdışındaki yaşam alanınızı ve rahatlığınız artırmak için hazırlanan bu vize uygulaması sayesinde yurtdışı seyahatlerinizden daha çok keyif alacaksınız.

Emeklisi, öğrencisi, ev hanımı, SSK ‘lı çalışanı, şirket yönetici ve ortakları yani isteyen herkes gerekli belgeleri hazırlayarak ulusal vize sahibi olabilir ve yurtdışı seyahatlerinin tadını çıkabilir. Vize işlemleri için size lazım olacak başlıca evraklar pasaportunuz, arka fonu beyaz olan biometrik fotoğrafınız ve nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisinin yanı sıra otel rezervasyonunu da hazırlayarak ulusal vizeye sahip olmak için başvurunuzu yapabilirisiniz. Yurtdışında rahatlıkla gezmeniz ve bu süre içinde başka ülkelere yeniden vize alma derdini ortadan kaldıran bu vize uygulamasında sadece ilk başta vizeyi alırken zaman harcayabilirisiniz. Harcayacağınız zaman ise normal vize alımıyla eş değerde olacaktır. Dilerseniz başvurunuzu sizin adınıza yapması için gerekli belgeleri seyahat acentelerine ulaştırabilirsiniz. Bu sayede işleminiz 2 ila 3 gün arasında kısalabilir. Hırvatistan için gerekli vize ücretleri hakkında yeterli ve en güvenilir bilgileri almak için Türkiye- Hırvatistan temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir