Google’a Site Ekleme

Buradaki adrese tıkladığınızda google’ın size sunduğu ücretsiz arama motoru kayıt sitesine yönleneceksiniz

Sitenizi google eklemek için tıklayınız.

-Yönlendiğiniz sitede yer alan formu aşağıda yer alan resimdeki gibi doğru bir şekilde doldurduktan sonra hemen altında yer alan “Adres Ekle” butonuna tıklayın.

google-a-site-ekleme-1

-Adres ekle dedikten sonra eğer doğru yaptıysanız aşağıdaki sayfa gelecektir bu sitenizin 1-2 hafta içinde google arama motorunda yer alacağı anlamına gelir. Hayırlı olsun 😉

google-a-site-ekleme-2

-Sitenizin google dizinine eklenip eklenmediğini öğrenmek için yukardaki işlemlerden sonra zaman zaman sitenizin URL’sini kullanarak bir site araması yapın.

-Örneğin, [ site:bilgiotu.com ] şeklinde bir arama yapmaktır aramanın sonucu şudur: http://www.google.com/search?q=site%3Abilgiotu.com.


Sitenize daha fazla insanın ulaşması için mutlaka arama motorlarına sitenizi kaydetmeniz gerekmektedir. Sadeceon.com ile arama motorlarına kayıt işlemleri artık çok daha kolay. Hemen işin uzmanlarından hizmeti güvenli ödeme sistemi ile satın alın ve kolayca sitenizi google, yandex, yahoo ya da bing gibi arama motorlarına toplu olarak kaydettirin. 10 liradan başlayan fiyatlarla en kaliteli hizmetler SadeceOn’da!

Sitenize hit almak ve sıralamada üst sıralara çıkmak için diğer sunduğumuz hizmetleride inceleyebilirsiniz: Hizmetlerimiz


Google’a Site Ekleme” üzerine 9 yorum

  1. Site gerçekten hoş olmuş ilk defa girdim hitlen.net’te gördüm çok ilgimi çekti

  2. selam gercekten guzel bir makale ve acıklama olmuş bu özverili açıklamalarınızdan çok tesekkur basarılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir