Eğlence Yaratıcı

Geçmişe Uyarlı Sosyal Reklam Kampanyaları :)

Maxi Midia isimli bir firmanın “Everything Ages Fast. Update.” (Her şey çok hızlı yaşlanıyor. Güncel kalın) sloganıyla yayınladığı yaratıcı reklam görselleri.

datarar

YouTube – Görkemli ve büyüleyici filmleri, 7/24 gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Spor, haber, reklam ve çok daha fazlası. Ailecek eğlendirmek için büyüleyici ve muhteşem bir yol.

datarar

SKYPE – Harika ses sistemi ile ailenizi buraya koyun! Skype internet üzerinden iletişim kurmak için sizin ve yakınlarınız için kaliteye sahiptir. Kilometre uzaklıkta aile bağlarını kuvvetli tutmak için sağlıklı, en ekonomik ve güvenli yolu. Bir telefonunuz daha var. Bu yepyeni bir dünya ile temas halinde sahip olacağınız gerçek bir görsel-işitsel mucize.

datarar

Twitter – “Sadece 140 harfli yüce, kudretli topluluk!” Twitter’da reklam görüşmeleri.

datarar

Facebook – Arkadaş ve aileleriniz ile bolca fotoğraflarınızı, deneyimlerinizi ve hikayelerinizi paylaşın. Facebook büyülü sosyal ekibi “sonraki görünüm”, eğlence veya iş için.
Etkili ekonomik ve modern örnekler ve çıkış süreleri için yeterli bir iletişim kurabilmek.

Bilginin sorgulandıkça gerçeğe ulaşacağına ve paylaştıkça çoğalacağına inanan, ürettiklerini elinden geldiğince dağıtmayı, genelde konuşmaktan çok dinlemeyi seven, nadiren de olsa sessiz bir mekanda sadece 3 – 5 saat dinlenmekten haz alan, karşılıklı fikir alış verişi yapmaktan, insanların ürettikleri çalışmaların yorumlamalarını kendince yapmaktan ve hakkettikleri değeri vermeyi isteyen biriyim…

Leave a Comment