Geçici E-posta Servisi ile 10 Dakikalık Mail Adresi

datarar

Günümüzde bir çok sitenin aradığınız şeye ulaşmanız için üyelik istiyor olması gıcık bir durum. Bununla birlikte bu mail adreslerini ne amaçla topladıkları genelde muamma oluyor ve bir bakmışsınız bir tane spam mail listesine kayıt olmuşsunuz! Üyelik yaparken aktivasyon kodu gönderdiği için yanlış e-posta vermenizde mümkün olmuyor ise bu gıcık durum için çözüm getiren servisler mevcut aşağıdaki sistemler bu hizmeti sunmaktadır ve   ile hiç bir üyelik yapmadan 10 dakika için geçici bir mail adresiniz oluyor…

Sisteme girdiğinizde, size orada otomatik bir mail adresi oluşturuyor ve size özel mail adresi 10 dakika boyunca sizin oluyor. 10 dakika yetmez ise bir 10 dakika daha uzatabiliyorsunuz. İstediğiniz yere, orada verilen mail adresini rahatlıkla yazabilir ve kullanabilirsiniz sayfayı yenilemenize gerek kalmadan mail geldiğinde alt tarafta otomatik olarak gözükecektir.

Çok faydalı ve yararlı bir sistem gibi gözüküyor. Umarız işinize yarar..

Not: Sistemi özel yazışmalar ve gizli bilgiler içeren yazışmalarda kullanmamanız önerimizdir…

Geçici E-posta Servisi ile 10 Dakikalık Mail Adresi” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba, Bu siteler yerine Benim açmış oldugum Siteyi Tercih Edebilirmisin. Siteme Destek olursanız Sevinirim. Tanıtımını Yaptıgınız Takdirde Sitemden size Footer Linkde Verebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir