Web Yarışmalar

Fuuy.NET “Süper Ödüllü Çekiliş” Düzenliyor !

Çekiliş Sonucunda Sitemiz Ödül Alamamıştır Kazananları Tebrik Ederiz…

datarar

Fuuy.NET sitesi, 3 kişiye çekilişle “Süper Ödüller” veriyor! Çekilişe katılmak ise çok kolay. Tek yapmanız gereken ilgili çekiliş konusuna gidip katılma şartlarından birini uygulamanız.

Fuuy.NET olarak WordPress, WordPress Tema, Sosyal Medya, Android, Teknoloji ve İnternet Haberleri’ne yer vererek takipçilerini bilgilendiriyor. Fuuy.NET olarak son zamanlarda adından fazlasıyla söz ettiriyor. Bu çekilişi yapmalarının sebebi ise takipçilerini wordpress konusunda bilgilendirmek ve daha iyi yerlere gelmesini sağlamaktır.

Hediyeler:
1. olacak arkadaşımıza : www.onlinehdfilmizle.com sitesi ( PR 1 + Domain + Hosting + Script + Botmix ) içeriği ile birlikte verilecektir.
2. olacak arkadaşımıza : www.uzmanadam.com sitesi ( PR 2 + Domain + Hosting ) içeriği ile birlikte verilecektir.
3. olacak arkadaşımıza : www.ozkula.com firmasından ( Standart Linux Hosting Paketi ) verilecektir.

Hemen çekilişe katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!

Fuuy.net’den 3 Kişiye Çekilişle “Süper Ödüller”

Site 20.07.2013 tarihinden itibaren en az 1 hafta kapalı olduğu için linkleri kaldırılmıştır.

Bilginin sorgulandıkça gerçeğe ulaşacağına ve paylaştıkça çoğalacağına inanan, ürettiklerini elinden geldiğince dağıtmayı, genelde konuşmaktan çok dinlemeyi seven, nadiren de olsa sessiz bir mekanda sadece 3 – 5 saat dinlenmekten haz alan, karşılıklı fikir alış verişi yapmaktan, insanların ürettikleri çalışmaların yorumlamalarını kendince yapmaktan ve hakkettikleri değeri vermeyi isteyen biriyim…

Leave a Comment