Fransa Aile Birleşimi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/fransa-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/fransa/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/fransa/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/randevu/” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/fransa/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vfs-global/fransa/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]VFS Global[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/fransa/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/fransa/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

fransa-bayragiAile birleşimi başvurusu, gerekli evrakları ve tüm detaylı bilgi için 0850 840 0990 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fransa Konsolosluğu onayında yapılması istenilen bir takım işlemler mevcuttur. Bu işlemler yurt dışında aile birleşimi vizesi talebinde bulunan kişilerin uygulaması gereken bir takım işlemler bulunduğunu göstermektedir. Fransa için aile birleşimi almak isteyen kişilerin bu vize türüne uygunluğuna göre bu vize verilebilmektedir. Aile birleşimi vizesi için yapılan vize başvurularında işlemlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi ve işlem bitiminde onayı Fransa Konsolosluğu tarafından verilmektedir. Aile birleşiminin temel edinilen amacı aile kurulması veya Fransa sınırları içerisinde aynı çatı altında aile kurulması ve birlikte yaşamak isteyen bireylerin alma talebinde bulunduğu vize türüdür. Vize işlemlerinde vizenin geçerli olabilmesi için en fazla üçüncü dereceden akrabalığın bulunulması aile birleşimi vizesi için uygun olan bir vize başvuru yöntemi olmaktadır. Aile birleşiminde başvuru sırasında gerekli olan ve Fransa aile birleşimi vize başvurusunda Fransa’da ikamet etmekte olan aile bireyi ile kişi arasında bağlantı olunduğuna dair resmi bir yazı bulundurulması istenmektedir. Fransa aile birleşimi için gerekli görülen vize başvurularında bulunan kişinin etkin olarak bir çalışan olması, işyerinden gerekli olan maaş hizmet dökümü ve benzeri evraklar vize başvurusu için gerekli olabilmektedir. Fransa aile birleşiminde gerekli olan ve Fransa Konsolosluğu için istenilen gerekli evraklar aşağıda sıralanmıştır;

  1. Kişinin biometrik fotoğrafının son 6 ayda çekilen bir fotoğraf olup güncel görünüşü ile benzerliğini koruyor olması gerekmektedir.
  2. Yapılan müracatın yurt dışına çıkış yapacak olan kişi tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  3. Pasaportun geçerlilik süresinin 8 yıldan eski bir pasaport olmayan ve geçerliliğinin en az 1 yıl olması gerekmektedir.
  4. İtalya için gerekli başvuru formunun İtalyanca olarak doldurulması ve büyük bir titizlikle eksiksiz bir şekilde yer alması gerekmektedir.
  5. Uluslararası geçerliliğe sahip olan evlenme belgesi asil ve fotokopisi getirilmelidir.
  6. Başvuran kişi nüfus kayıt belgesi aslı ve 2 adet fotokopisini getirmelidir.
  7. 3 tane Vesikalık Biyometrik Fotoğraf
  8. Vize işlem ücretleri öğrenilerek reşit olanlar ve olmayanlar için tam fiyat üzerinden randevu sırasında teslim edilmesi istenmektedir.

Önem ile dikkat edilmesi gereken durumlardan en önemlisi başvuru yapılacağı zaman randevu saatinden yarım saat kadar erken Konsoloslukta olunması çıkabilecek olan sorunların önüne geçmektedir.

Fransa Vizesi Aile Birleşimi Gerekli Evrakları

Avrupa’nın en önemli ülkelerinden birisi olan ve AB’nin kurucu ülkelerinden birisi olmasıyla beraber önemli bir konuma sahip olan Fransa, yine Avrupa’nın en çok turist çeken bölgesidir. Bu yüzden birçok kişiye Fransa oldukça çekici gelir, ulaşmak adına da büyük bir çaba sarf etmek gerekir!

Eğer Fransa aile birleşimi vizesi alarak bu ülkeye gitmek istiyorsanız biraz daha şanslısınız diyebiliriz. Çünkü sizleri Fransa da bekleyecek olan yakınınız bu ülkeye giriş yapmanızı sağlayacaktır. AB standartlarına göre aslen turist ve ziyaretçi kabul etme konusunda oldukça hassas davranan ülke, çoğu zaman misafirlerinden pek çok evrak talep edebiliyor. Sizlere bu konu ile alakalı en iyi desteği sunacağımız gibi, artık Fransa vizesi almanın kolay bir işlem olduğunu da fark edeceksiniz. Firma olarak Fransa aile birleşimi konusu ile alakalı yardım isteyenlere destek sunmaktayız. Sizlerin nasıl bir adım izlemeniz gerektiğini, doğru evrakları nasıl toparlayacağınız ile alakalı pek çok konuda yardım sağlayan firmamız, konsolosluklarda da en iyi şekilde sizleri temsil etmektedir. Bu sayede konsolosluktan geri dönmeyecek olan vizeleriniz ile beraber Fransa’nın tüm kapıları açılacaktır! Şirket olarak pek çok kişinin Fransa aile birleşimi vizesi almasını sağladık ve sorunsuzca vizelerinin çıkmasını hedefledik. Bu konu ile alakalı sunduğumuz desteklerin büyük bir bölümü de sorunsuzca vize almanızı sağlamaktadır!

Bugüne dek konsolosluklar ile alakalı yaşadığınız sorunlara en iyi şekilde katkı sunan teknik ekibimiz, ilk vizeniz ise sizlerin hiçbir zorlukla karşılaşmasını istemiyor ve elinden gelen tüm hizmetleri önünüze sunuyor! Bizlerin temsil ettiği birisi olarak vize almanın ne denli kolay ve hiçbir zorluk olmadan sağlandığını göreceksiniz. Nitekim pek çok kişi bireysel başvurma durumundan dolayı mağduriyet yaşadı ve artık bu mağduriyetlerin tümünü giderebilme açısından Fransa aile birleşimi vizesi alma işlemlerinizi kolaylaştırmaktayız. İletişim adreslerimiz sizlere en iyi şekilde destek vermek adına ulaşıma açıktır. Bizlere bu adresler üzerinden ulaşım sağladıktan sonra konu ile alakalı her türlü desteği talep edebilirsiniz! Fransa aile birleşimi gerekli evrakları ve belgeleri tamamlamanız konusunda sizlere ayrıntılı tüm bilgileri sunmaktayız. Böylelikle vize almama gibi sorunlar hiçbir şekilde söz konusu olmayacaktır. Sizlerin vize alma işlemlerini en kolaya indirgeyebilmek açısından bizlerle iletişime geçin. Konsoloslukta en iyi şekilde temsil edeceğimiz gibi en kısa süreçte de vizenizi alarak Fransa’nın yolunu tutabileceksiniz! Hayaller ülkesi Fransa’nın vatandaşı olma konumu bile sizlerin elinde olacak!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir