Etiyopya Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/etiyopya-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/etiyopya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/etiyopya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/etiyopya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/etiyopya/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/etiyopya/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

etiyopya-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Afrika’nın doğusunda yer alan ve birden fazla etnik kökene sahip olan Etiyopya, coğrafi şartlar bakımından bir çok nehire ev sahipliği yapmaktadır. Afrika sınırlarında tarım, sanayi ve madencilik alanlarında etkin olarak hizmet sektöründe yer alan Etiyopya’da toplumun büyük bir kesimi bu alanlarda hizmet vermektedir.

Etiyopya’ya gitmek için Türkiye sınırları içerisinde yer almakta olan Etiyopya Konsolosluğu tarafından vize başvuru onayının verilmesi ile Etiyopya’ya gidiş sağlanabilmektedir. Yurt dışı vize başvuru sürecinde Etiyopya’ya gitmek için yapılması gerekli olan bir takım vize başvuru işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde Etiyopya vizesi almak ve seyahat etmek için yapılması işlem süreci içerisinde olan bir takım işlemler ve bilinmesi gerekli olan bilgiler bulunmaktadır. Etiyopya vizesi alımında Etiyopya vizesi, Etiyopya sınırında vize alımı gibi bir durum gerçekleştirilmemektedir.

Yurt dışı vize başvuru sürecinde herhangi bir aksi durum ile karşılaşılmaması ve işlem sürecinde sorun çıkmaması açısından vize başvuru süresince hizmet vermekte olan vize danışmanlığı hizmeti veren aracı kurum ile işlemlerin gerçekleştirilmesinde hazırlık sürecinde yer alan ve Etiyopya’ya gitmek için gerekli olan belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanarak, pasaport ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması açısından işlemlerin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan vize danışmanlığından alınan randevu aracılığı ile işlemlerin gerçekleştirilmesi ve işlem sürecinin tamamı hakkında detaylı bilgi akışı sağlanarak çıkabilecek olan problemlerin önüne geçilmektedir.

Vize başvuru sürecinde vize danışmanlığından alınan randevu sırasında Etiyopya vizesi başvuru talebinde bulunmak isteyen kişinin gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde temin edilmesi, pasaport üzerinde herhangi bir deformasyon ve benzeri sorun ile karşılaşılmamasının ardından işlem sürecinde hizmet vermekte olan vize danışmanlığı ile işlemlerin tamamlanması ve Etiyopya Konsolosluğundan alınan randevu ile aktarımının gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Yurt dışı vize başvuru sürecinde yapılması gerekli olan işlemlerin tamamlanarak vize danışmanlığı refakati ile gerçekletirilen işlemlerin Etiyopya Konsolosluğuna aktarılması ve burada gerçekleştirilen işlemlerde gerekli evrakların ve pasaportun alınarak vize başvuru sürecinde, onay sürecine girmekte olan işlemlerin incelenmesi sağlanmaktadır. Gerekli vize onayının verilmesi için işlem süreci bir iş haftası ila üç iş haftası arasında bir süreci kapsayarak işlemlerin onayı sağlanmaktadır. Bu sürecin ardından herhangi bir eksik veya yanlış bilgi veya belge ile karşılaşıldığı taktirde işlem süreci onay verilmeden iptal edilmektedir. Yurt dışı vize sürecinde işlemler ile ilgili gerekli bilgi vize danışmanlığı aracılığı ile sağlanarak işlem süreci hakkında detaylı bilgi akışı sağlanarak bilgi edinilebilinmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir